Clive Barker: A vér könyve

Clive Barker: A vér könyve

Book of Blood

Mary Florescu a paratudományok professzora és több szellemtörténet népszerű írója éppen egy új könyvéhez gyűjt adatokat egy házban ahol igen különös és brutális halálesetek történtek. Egy kollégájával és egy diákjával beköltözik a házba. Hamarosan kiderül, hogy… Több

Rendező: John Harrison
Ország: Egyesült Királyság
Premier (HU): 2012.04.24.

2022.03.26 JRD

Egyik kedvenc könyvem...

Minden novelláját szeretem. Irigylem azokat, akik csak a szavak erejével le tudnak írni úgy dolgokat, hogy már olvasás közben is elkap a hányinger, a félelem... És A vér könyve egy ilyen könyv. Filmben közel sem sikerült annyira átütősre. De szórakozásnak elmegy. Nézd meg! Szóval, filmre fel, és jó szórakozást!

Clive Baker nevéhez fűződik a Hellraiser is. Forgatókönyvíróként pedig részt vett az Underworldben is.Szerző: JRD

Az író több művét már megfilmesítették. Sőt, ő maga részt vett több film megszületésében, vagy ő maga rendezte a filmeket.Szerző: JRD

(2020. 07. 08.)
Nagyon misztikus, nagyon sötét akar lenni a film tónusa és hangvétele, csak éppen nem dolgoztak rajta eleget, hogy ebből egy valóban erős alkotás születhessen meg. Kár érte. Tényleg. Több