Borban az igazság

Borban az igazság

Bottle Shock

Kalifornia, 1976. Jim Barrett borgazdasága nehéz helyzetben van, súlyos adósság terheli. Pedig Jim egykor azért hagyta ott az ügyvédi pályát, hogy valóra váltsa álmát, és megalkossa a tökéletes Chardonnay-t. Nem elég a hitelezőkkel folytatott csatározás, a fiát, Bót sem igazán érdekli a vállalkozás talpra állítása. Ám a környék bortermelői lehetőséget kapnak a franciaországi borversenyen való indulásra. És láss csodát, a kis amerikai borászat mindent megtesz, hogy legyőzze a felmagasztalt francia borokat.

Rendező: Randall Miller
Premier (HU): 2013.06.14.

2021.05.02 freeman

Király film.

2016.04.13 rbernadett

Alan Rickman imádnivaló ebben a filmben is, mint minden filmjében. Igazából miatta néztem meg, de közben nagyon jól esett Bill Pullmant viszontlátni, aki teljesen új formáját mutatja ebben a szerepben, legalábbis nekem mindenképp új volt. Lassú, ked... Több

2018.08.01 Megamovie

Nem nagy durranás egy igazi hangulat film. Igazából, aki kedveli ezeket a színészeket a jó borokat és a szép tájakat annak tetszeni fog mert ezeknek van egy olyan egyvelege, ami miatt magával ragadja az embert ez a film akkor is ha nem pont erre vágyott.

Bill Pullman elveszítette a szaglását egy fejsérülésnek és egy két napos kómának köszönhetően.Szerző: rbernadett