Bőrfejek

Bőrfejek

Leatherheads

Amerika a múlt század húszas éveinek elején, amikor még gyerekcipőben járt a profi amerikai futball. A veterán Jimmy "Dodge" Connelly csapata az összeomlás szélére kerül, miután elveszíti szponzorát, sőt, a liga léte is veszélybe kerül. Dodge nagy reményeket fűz Carter Rutherfordhoz. A fickó nemcsak háborús hős, aki egymaga ejtett foglyul egy rakás németet, de az egyetemi csapat csillaga is volt. Sikerül meggyőznie, hogy ígéretes jövő vár rá a profi ligában. Ugyanakkor feltűnik a színen a csinos és szemtelen Lexie Littleton. Az újságírónő Carter hősiességének bizonyítékai után nyomoz. A nő mindkét férfit elbűvöli.

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország
Premier (HU): 2008.07.29.
Renée Zellweger

2018.06.20 HercegPeter

Ez egy rettenetesen alulértékelt film. Szerintem sokkal jobb értékelést érdemelne. Egyszerű és könnyed humorú film, ami mindenki számára könnyen emészthető. Sportfilmként nem kiemelkedő, de vígjátékként nagyon jó kikapcsolódást nyújthat. Jók a díszle... Több

2016.03.09 Vibozsofi

Sportfilm kategóriában nézve erősen közepes film, láttam már jobbat is, de a szereplők miatt érdemes megnézni! Jók a jelenetek, a sztori, tetszettek a színészek mert hitelesen alakítanak.

(2017. 01. 01.)
Egy közepes sportfilm, amelyben semmi különleges sincs, mégis olyan érzéssel állunk fel utána, hogy jó volt nézni ezt a kedves kis történetet. Szerethető, szívet melengető alkotás, érdemes adni neki egy esélyt!
7/10 Több
Tuti gimi