Jogi játszmák

Jogi játszmák

Boston Legal
Videók

A Crane, Pool & Smith ügyvédi iroda mindennapjaiba nyerhetünk betekintést a sorozat által, s életük, döntéseik, ügyvédi ügyeik révén Amerika társadalmának sötét foltjaira is fény derül.

(erare)

3. évad (2006) - 24 epizód
4. évad (2007) - 20 epizód
5. évad (2008) - 13 epizód

2017.08.23 Deku

Imádom az ügyvédes sorozatokat ez viszont nem ért el engem. Túl távol állt a személyiségemtől, tele volt lapos pillanatokkal amit lehetett volna javítani.

2016.09.18 adamkatka

Ennek a sorozatnak sem adtam elsőre sok esélyt, aztán nézve a részeket, egyre inkább megfogott és egyre inkább érdekeltek a továbbiak. Izgalmas, vetekszik némely krimivel...

2015.02.13 lombaresztii

Imádom!:):) A szereplőket, a történetek, a röhejes hejzeteket, és mindent ami benne van, mert ez a sorozat egyszerre tanulságos, és komoly de mégis végig nevetem az egészet, mindenkinek ajánlom :)

2015.05.26 strelaur

Imádom! Máig emlékszem, milyen volt suliból hazajövet ledőlni a kanapéra és bekapcsolni a tévét....indul az egy órás röhögés! A valaha volt legjobb és legszínvonalasabb jogi sorozat!

James Spader valójában is Bostonban született. Szerző: rbernadett

James Spader (Alan Shore) és William Shatner (Denny Crane) az egyetlen színészek, akik minden epizódban szerepelnek. Szerző: rbernadett

Lake Bell kilépett a sorozatból az első évad során, hogy szerepeljen A mélység fantomja (2005) című sorozatban. Miután utóbbit elkaszálták vendégszereplőként visszatért a harmadik évadban. Szerző: rbernadett