A vér kötelez

A vér kötelez

Bound by Honor
rhamus

A Los Angeles-i bandaháborúk árnyékában három fiú barátsága felbomlik: Cruz a kábítószerhez, Paco a hadseregbe menekül a börtön elől, a gyilkossággal vádolt Miklo pedig a fegyházban kijárja az alvilág iskoláját...

(dulkap)

Rendező: Taylor Hackford
Premier (HU): 1994.09.15.

2023.01.15 donpuskas

Kötelező!

Nagyon nagy film! Mindenkinek csak ajánlani tudom!

2015.06.30 Prücsök

Dráma, izgalom és egy élvezhető, szórakoztató film. Nekem nagyon tetszett, szerintem tökéletes alkotás. A színészek jól lettek összeválogatva, minden tökéletes!

2016.07.04 veress75

Alvás előtt indítottam el csak azért, hogy pár percig nézzem, mielőtt elalszom, de olyan érdekes és jó volt, hogy végül végig néztem. Megvoltak benne a sajátos fordulatok és meglepetések is. Örülök, hogy elindítottam a filmet.

2015.07.18 rhamus

Odáig voltam ettől a filmtől. Minden karakter megkapta a maga erős stílusát. Szerintem szépen elindult és felvezette a karaktereket. Nekem üdítő volt ez a koncepció és bármikor újra nézném.

2015.11.03 Ballerz93

Sokkolt a film. Mégpedig azzal, hogy mennyire klisés és kiszámítható. Bántott az, hogy ennyire le volt butítva a történet. Kissé komolyabbra is vehették volna a figurát, talán akkor nem unja magát az ember halálra.