A bűn hálójában

A bűn hálójában

Boy A
elekm90

Jack Burridge fiatalon, brutális módon elkövetett gyilkosságért éveket töltött börtönben. Szabadulása után egy új városban készül új életet kezdeni. Tanácsadója, mintha csak az apja lenne, állást és barátokat is szeret neki, és egy lány képében a szerelem is belép az életébe. A titok azonban, amely ott lappang múltjában, folyamatosan gyötri és kínozza, és képtelen megszabadulni emlékétől.

Forgatókönyvíró: Mark O'Rowe
Ország: Egyesült Királyság
Premier: 2007.09.08.

2021.03.15 elekm90

Nagyon tetszett a film története a sráccal, akit még kisfiúként ítéltek el, és bár próbál beilleszkedni, valahol megmaradt annak. A sztori a jelen mellett egy múltbeli szálon keresztül fedi fel, hogy pontosan mi és miért történt. Szomorú, hogy annak ... Több

2020.03.08 pacific22

Nincs megbocsátás?

Jó rendezés, a fiú jellemábrázolása nagyon hihető. Angliában nagyon jól elrejtik a srácot. A fordulat mégis az árulás. Ami annak ellenére számomra nehezen hihető, hogy a fiú jól megindokolja az apának az árulása okát. A lány az adott helyzetben nem áll ki a fiú mellett, ami nekem hihető, hiszen a média aljas módon bizonyította, hogy a srác inkább ártalmas, mint hasznos. Már csak az a kérdés: ha bárki egyszer az életben nagy hibát követ el, akkor tényleg egész életére nincs megbocsátás?

2016.02.20 Adepto

Andrew Garfield zseniálisan érzelmes és megható alakítását láthatjuk ebben az elgondolkodtató filmben. Vajon az embert egy általa a múltban elkövetett tette minősíti egész életében, vagy az azóta eltelt időszak és annak történései? Talán ez lehetne e... Több

2015.11.16 Ragemarci

Roppant jól megírt forgatókönyv. A kérdés amit felvet pedig koránt sem egyértelmű. Sőt!

2015.08.12 Rikudou6

El se tudtam hinni, hogy ilyen jó filmet milyen módon hozhattak össze. Elsőre nem volt kedvem belenézni a cím alapján nem tartogatott az én ízlésemnek sokat. Szerencsére tévedtem. Oda voltam érte.

A film összbevétele 106 368 dollár volt (imdb.com).

Egy múltbeli jelenetben Jack/Eric barátjával, Philippel az utcán játszva Pókembert imitálja. A főszereplőt alakító Andrew Garfield később két filmben is eljátszotta Peter Parker/Pókember szerepét.Szerző: elekm90