A kórus

Boychoir

2021.02.06 Gika

Gyönyörű film, gyönyörű zene, igazi jótétemény a léleknek.

2018.03.16 indingo

Remek a szereposztása és a története sem túl csöpögős. Nem ment minden egyszerűen, volt benne feszültség és jó a felépítése. És nem a csúcson hagyták abba ez külön tetszett.

2016.12.05 Szorcsik

Ezt a filmet már csak Dustin Hoffman miatt is érdemes megnézni, ugyanis fantasztikus alakítást nyújt A kórus című filmben. Gyönyörű a film zenéje is. Amit még mindenképpen kiemelnék, az a mellékszereplők dicséretes játéka. Maradandó filmélmény.

2018.08.15 Szilonka

Remek kis film, engem a dalok is magával ragadtak.

2018.03.30 Bazzzsi

Kicsit olyan tündérmese beütése volt a filmnek, de hát ki ne szeretné a meséket. A története hangulatos volt, sok-sok érzelemmel és a kis srác is jól játszott.

2017.02.08 Ancsus

Szerintem jó film, nekem tetszett. Igazán izgalmassá Dustin Hoffman karaktere és a fiú közti párbaj tette. E film kapcsán a következő mondás jutott eszembe: aki tudja, csinálja. Aki nem tudja, az tanítja. Akinek meg fogalma sincs az egészről, az irányítja.

2016.01.15 Zsombi

Mozifilmnek ez sajnos igen kevés. A tévében még csak-csak elmenne, de így nem érdemes rá pénzt szá3nni.

2016.04.30 Guszti

Egyedül Hoffman miatt érdemes megnézni, de még vele együtt sem túlságosan jó.

2016.04.01 bocerkaa

Kellemesen felépített film, a vége kifejezetten tetszett. Volt ebben potenciál, de maradt is benne...

2016.01.28 Natalye

A születésapomon néztem meg az anyukámmal és nagyon tetszett... megható történet!