hazger

1. évad (2012) - 10 epizód
2. évad (2013) - 13 epizód
3. évad (2014) - 13 epizód

A felnőtteknek szánt rajzfilmsorozat helyszíne a valóságban nem létező Brickleberry Nemzeti Park, főhőse a park vadőre, Steve Williams. Steve és csapata azon dolgozik, hogy látogatókat csábítson el legnagyobb riválisuktól, a Yellowstone Nemzeti Parktól.

(erare)

Premier (HU): 2014.08.05.

KULCSSZAVAK

2020.03.25 Ed

Nem mondom, hogy nem nevettem rajta, de sokkal inkább volt visszataszító, mint humoros. Voltak jó részek is, de voltak olyanok, amik nagyon felbosszantottak, mert a legtöbbször túl megy minden határon. Ennyi ocsmányságot, még nem láttam, mint ami eb... Több

2015.01.21 dulkap

Kegyetlenül beteg. :) De én nagyon imádom, annyira szürreális és annyira fekete, hogy bőven helye van a legjobb felnőtteknek szóló rajzfilm sorozatok közt. Ha már a South Park az elmúlt években egyre gyengébb és rosszabb, legalább van utánpótlás.

2017.07.20 Orosz István

Nem szeretem az ilyen animációs sorozatokat, mert a legtöbbe fapoén van de ez viszont tetszett. A karakterek nagyon egyediek, és viccesek. A grafika is nagyon jó.

2017.03.07 Laca//Ho/rr/oR//

SZÓKIMONDÓ!!! Először a South Park vagy ami ennyire verbális módon mesélte el a véleményét de ez a mese túltesz mindenen.:D Zseniális beszólások karakterek és, ahogy a világot kiparodizálja.

2017.08.22 Deku

Hát én láttam már eszeveszett nagy marhaságot de ez túl megy mindenen. Már rögtön az intro is nagyon beteg de a sorozat maga sem kevésbé. Viszont ez nekem már egyáltalán nem tetszett.

Minden epizódban meghal valaki.Szerző: Thibo84

A sorozatot eredetileg a Fox fejlesztette, azonban a stúdió úgy döntött, hogy Allen Gregoryt (2011) választja.Szerző: Thibo84

A főszereplők közül Ethel az egyetlen női karakter, akit nő szólaltat meg, mivel Connie-nak Roger Black adja a hangját.Szerző: Thibo84

Csé, mint család
2015