Bridget Jones babát vár

Bridget Jones babát vár

Bridget Jones's Baby

Renée Zellweger

2016-ban végre tovább folytatódnak a negyvenes éveibe lépő Bridget Jones kacagtató kalandjai. Miután igent mondott Darcy lánykérésére, csakhamar kiderül, hogy Bridget állapotos, és ez alaposan felforgatja életét. A probléma ugyanis az, hogy hősnőnknek fogalma sincs arról, hogy ki a… Több

Rendező: Sharon Maguire
Forgatókönyvíró: Helen Fielding, Dan Mazer, Emma Thompson
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság, Franciaország, Kína
Premier (HU): 2016.09.15. | Netflix (2023.07.15.)

2019.10.09 HitGirl

Megondom őszintn, hogy rosszabba számítottm, de mivel régi Bridget Jons fun vagyok, mindenképpen elmentem rá a moziba. Pozitív csalódás! Renée Zellweger még mindig aranyos, szexi és vicces, akárcsak Colin Firth. Hangulats kis vígjáték, amin lehet nagyoat nevetni :)

2018.01.24 Artemisia

Időszerű, innovatív,mégis nosztalgikus hangulata van a filmnek. A mai igényekhez szabottan lett kivitelezve, de megőrizte az előző Bridge Jones-filmek báját.Önismétlések és visszautalások nélkül is gördülékeny és szórakoztató a cselekmény, a poénok eredetiek.

2016.11.18 indingo

Sajnos elmaradt a korábbi részektől, de maga az érzés, hogy egy új Brdget Jones filmecskét nézek jó volt. Sajnos a párbeszédek gyengék és maga a sztori is.

2016.10.06 ArpiHajdu és Réci

Úgy ültem be a moziba, hogy az első filmből két momentum maradt meg, a második részt pedig nem láttam. Ennek ellenére, vagy épp ennek eredményeként remekül tudtam szórakozni az egészen, s összességében egy igen kellemes csalódást okozott. A poénok ül... Több

2017.08.17 Deku

Hihetetlenül szórakoztató lett ez a része is a Bridget Jones filmeknek. Nem volt unalmas pillanat a filmben. Persze pont ezt vártam ettől a filmtől. Igazán ajánlom.

A film összbevétele 211 952 420 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 436 580 610 forintot termelt. A hazai mozik összesen 335 982 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

2024 tavaszán bejelentették, hogy jön a filmsorozat folytatása, és Renée Zellweger mellett Hugh Grant is visszatér karaktere bőrébe.Szerző: Gábor390920

Colin Firth szerint új riválisa (Patrick Depsey) komolyabb fenyegetést jelentett Mark Darcy-ra, mint egykori vetélytársa, Daniel Clever, ugyanis Marc soha nem gondolta, hogy Daniel jobb nála, Jack esetében azonban elbizonytalanodik önmagában is. Szerző: ArpiHajdu és Réci

Mivel a forgatás megkezdése folyamatosan tolódott, Sally Phillips visszatérhetett Shazza szerepében. Az eredeti elképzelés szerint a munkálatok 2012-ben kezdődtek volna, s akkor a színésznő nem tudott volna részt venni a produkcióban, mivel terhes volt.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A Glastonbury fesztiválon játszódó jelenetet télen vették fel, holott a valódi fesztivált nyáron szokták megrendezni.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Baby on board
Az új Bridget Jones-film egyszer nézős nosztalgiamozi, amiben egy-két egészen jó poén is akad. HUNGLER TÍMEA KRITIKÁJA. Több

(2016. 11. 05.)
Olyan ez a film, mint amikor sok-sok év után találkozunk egy rég nem látott ismerőssel és sztorizgatás közben nem csak felelevenítjük a régieket, hanem újakat is gyártunk. 75/100 Több

Bridget Jones, a harmadik
Egy tökéletesen szabványos kortárs sequel gördült le az angolszász filmipar futószalagjáról: ha repetitíven és középszerűen is, a Bridget Jones babát vár azt hozza, amit a célközönség vár tőle. Több

Értékelés: 8.5/10
(2016. 09. 15.)
A Bridget Jones babát vár tehát összességében méltó folytatása az eddigi két filmnek: szórakoztató, szerethető és humoros. Aki eddig szerette a kelekótya, szómenésben szenvedő főhősnőt, és nyársat nyelt lovagját, az biztosan nem fog csalódni. Aki pedig eddig sem kifejezetten csípte őket, annak már bőven volt ideje rájönni, hogy a Bridget Jones-film... Több

(2016. 09. 18.)
Nem sokat tettünk volna arra, hogy a szinglik királynője apakeresős botladozásai bármilyen pozitív reakciót kiválthatnak belőlünk, épp ezért örömteli kijelenteni: Bridget és Renée egyaránt visszatértek az év egyik meglepetésfilmjében. 75/100 Több
A narancsvidék
2003