Börtönpalota

Börtönpalota

Brokedown Palace

Claire Danes

Két lányt letartóztatnak, majd börtönbe zárnak drogcsempészésért, miközben Thaiföldön nyaralnak.

(rbernadett)

Rendező: Jonathan Kaplan
Forgatókönyvíró: Adam Fields, David Arata
Premier (HU): 2000.01.13. | Disney+ (2022.06.14.)

2023.10.21 BÉLA

Jó film

Na ebbe a tetű ország be nem teszem a lábam.

2015.12.05 alexxx

Egy nagyon durva lecke a könnyelmű lányoknak, amit minden naiv tininek meg kellene néznie.

2022.07.25 Drawen H.

Generációváltás

Nincs baj a színészekkel, magával a filmmel sem, de valami nagyon zavart az egészben. Meg van a Bangkok Hilton 1989-ből Nicole Kidmannel. Javasolnám, hogy azt is nézzétek meg, ill. kezdjétek azzal. Meg fogtok lepődni. Filmben technikailag nincs különösebb kihívás, igy az idő eltelte nem tetten érhető.

2014.11.06 mártilány

pár hete láttam a tévében, és meglepően jó film volt. borzongató, és néha undorítóan realisztikus. szinte éreztem a börtön bűzét, és nagyon is együttéreztem a lányokkal, szinte pofon tudtam volna vágni a férfiakat, amikor elárulták őket a bíróságon. ... Több

2017.01.17 Katkatt

Úgy tudom, hogy igaz történet alapján készült a film. Eléggé felkavaró történet több szempontból is. Érdemes megnézni.

A filmet betiltották Thaiföldön.Szerző: rbernadett

Egy interjú során Claire Danes annyit panaszkodott a Fülöp-szigeteken uralkodó állapotokról, nevezetesen a melegről, a koszról, a páratartalomról, szegénységről, hogy "persona non grata"-nak minősítették, így már nem látogathatja az országot. Szerző: rbernadett

A kijelölt túlélő
2016