Menyasszony apró szépséghibával

Bobby Moynihan
Taran Killam
Taran Killam
Bobby Moynihan

Roger (Taran Killam) egy egyenes ember, nem melleslg sikeres politikus, aki nagy terveket dédelget azzal kapcsolatban, hogy hogyan fogja megkérni álmai nőjének (Gillian Jacobs) a kezét a lány szüleinek tóparti nyaralójánál. A terv akkor kezd dugába dőlni, amikor megismerkedik jövendőbeli… Több

Forgatókönyvíró: Taran Killam, Mikey Day, Cameron Fay
Premier: 2016.09.09.

KULCSSZAVAK

2018.03.16 indingo

Fárasztó, semmitmondó történet ultra gagyi megoldásokkal. Poén sehol, a horgászós jelenetet meg nem tudom elképzelni, hogy minek szánták! Nem volt vicces.

2018.01.13 HercegPeter

Ez egy gyenge Apádra ütök koppintás, annyi különbséggel, hogy most nem az apóssal, hanem a sógorral van a baj. Két-három viccesnek mondható jelenet van benne összesen, azok sem a fergeteges fajtából. A cselekmény is igencsak kiszámítható. Egyedül a Spin Doctors dob a filmen.

2016.12.12 Face

Nagyon vártam ezt a mozit, főleg az SNL-ben szereplő színészek végett is. Szóval, nagyjából tudtam mire számíthatok, és nem is igazán csalódtam. Aki szereti a Saturday Night Live szkeccseit, az ezt a filmet is szeretni fogja.

2017.10.13 ollggaalek

Baromi jó film. Olyasmi mint Ted, vagy hasonló agyament alkotások. Mindenkinek nagyon tudom ajánlani!

2017.03.04 danda115

Kicsit gagyi, gyenge poénokkal megtűzdelt film. Nagyon nagy kár érte, mert a színészek nagyon is értik a dolgukat, viszont nem is értem, ebből a témából szerintem egész jó kis sit-com lehetett volna.

A film összbevétele 14 218 dollár volt (imdb.com).