bob.007

Brüno (Sacha Baron Cohen), az osztrák homoszexuális divatmániás riporter és showman a Funkyzeit című műsoráról ismert. Egy baklövésnek köszönhetően végzetesen leszerepel, karrierjének lőttek, legalábbis Európa németül beszélő országaiban. Brüno nagy reményekkel veszi célba Amerikát.… Több

Rendező: Larry Charles
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier (HU): 2009.07.10.

2022.06.25 Éva395983 Nézhetetlen

Ritka gusztustalan, agyatlan, gyenge film. Képtelen voltam 10 percnél tovább nézni.

2018.02.02 Artemisia

Sacha Baron Cohen sajátos humorához kétségtelenül nyitott, edzett ízlés kell,összességében én sem vagyok elragadtatva a filmjeitől, de mégis azt gondolom,hogy ennek a filmnek sikerült az, ami a Borat-nak nem ; a módszeres polgárpukkasztás közben átlé... Több

2017.05.18 Berto49 Nézhetetlen

A második, és egyben az utolsó olyan film, amelyben Sacha Baron Cohen a főszereplő és én a megnézésére vetemedek! Egyszerűen nem tudom elviselni a fazont, aki ugyan elég tehetséges, de nem vagyok vevő a humorára! Ennyi gusztustalanságot egy filmbe be... Több

2018.08.17 erahurka

Nagyon szeretem a Boratot, és még a Diktátor is bejött, de ez nekem már túl sok volt. Sosem gondoltam hogy mozifilmben fogok képernyőbe ágaskodó farkat látni, hát ez is megtörtént. Hasonlóan történelmi pillanat az Agyas és Agyatlan elefántos jelenetéhez.

2020.09.12 uniterra Nézhetetlen

Tiz perc es eleg. Barmelyikunk tudna rogtonozni hasonlo baromsagot, instant. Legyen abszurd ossze nem illo gondolat, legyen provokativ szofordulat vagy kepi hatas s ezt ismeteld vegtelenul. Keves, nagyon keves humornak. Nem csalodtam, ez is olyan szar mint a tobbi eloadmanya.

A talkshow jelenethez a közönséget alkotó statisztákat 50 dollárért szervezték be, semmit sem tudtak a filmforgatásról. Ezt a jelenetet egyébként Dallasban forgatták.Szerző: ps

Sacha Baron Cohen bevallása szerint egyedül annak a jelenetnek volt forgatókönyve, amelyikben Harrison Ford is szerepelt.Szerző: ps

Sacha Baron Cohen és csapata hamis személyiket használva lógott be egy divatbemutatóra Milánóban. Miután Baron Cohen valahogy feljutott a színpadra a fények kialudtak és a biztonságiak kikísérték.Szerző: ps

Sacha Baron Cohen a szerep érdekében a teljes testét szőrtelenítette, és elkezdett gyúrni is.Szerző: ps