Buli az élet

Lauren Ambrose
Peter Facinelli
Charlie Korsmo

2018.12.12 mamiéstöti2

Nem volt a legjobb választás. Nem igazán értem mit akartak ezzel a filmmel a készítők, mert mondanivalója az nem volt.

2015.10.23 Mano35

Nosztalgikus hangulatot váltott ki belőlem a film. Reális érzésekről szól amit az emberek többsége így vagy úgy de átélt. Néhány sablonos jelenettoll eltekintve jól összerakott film.

2014.10.25 Rajkó

Tini korom egyik nagy kedvence volt ez a film, mára már azonban kissé megkopott, és nagyon előjöttek a hibái. Nem emlékszem már pontosan, hogy is fogadták ezt a filmet, de azt hiszem, amennyire a fiatalokra helyezik a hangsúlyt, annyira mellé nyúl eb... Több

2016.04.28 Face

Hát ez egy kicsit az Amerikai pite kissé konszolidáltabb változata. :) Furcsa látni ezeket a színészeket, ilyen fiatalon. Bár nagyon ígéretesnek tűntek, kicsit sajnálom, hogy némelyikük nagyon benne maradt ebben az egykarakteres pályában.

Jennifer Love Hewitt a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb női főszereplőnek járó díjára.Szerző: mamiéstöti2

Ez Charlie Korsmo első és egyben utolsó szerepe az 1991-es Hook óta. Korsmo épp a Massachusettsi Műszaki Egyetemre járt, amikor felkérték a szerepre. Szerző: rbernadett

Jason Segel filmes debütálása.Szerző: rbernadett