Buliszerviz

Buliszerviz

National Lampoon’s Van Wilder

Az egyetem legnagyobb arca Van Wilder. Mindenki tudja, hogy ő a legmenőbb srác, ő szervezi a legjobb bulikat, és vele haverkodik mindenki, aki számít. Wildernek volt ideje idáig eljutni, hiszen már hét éve jár az egyetemre. Mikor az egyetemi lap fiatal újságírónője, Gwen kutakodni kezd a… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország
Premier (HU): 2002.09.05.

2023.11.22 Gamehun638

2000-es évekbeli tipik tini-bulizós film. Mindenképp érdemes egy kört menni vele.

2019.01.26 Norbert93

Hatalmas vígjáték, minden perce vicces, a takony Ryan Reynolds pedig plusz ráadás. Nem kell keresni a mélységeket, a drámai fordulatokat, hiszen ez egy egyetemi bulizós vígjáték és ezt tökéletesen hozza.

2017.07.18 Orosz István

Nekem az egyik kedvenc vígjátékom, mindig nagy örömmel nézem meg. Benne van a két ezres évek stílusa, és ez ami nagyon tetszik. Poénok is számomra nagyon ütősek.

2019.07.23 Ms. Akárki

Imádom bár magam sem tudom megmondani miért. Lehet Ryan Reynolds elmebetegül jó humora miatt, mert nem a történet mélységei miatt az biztosXD A zenéje bejött és egész jó a szereplőgárda is. Tipikus sulis, bulis, tanulságlevonós, romantikus vígjáték.

2023.08.30 Di Canio

Egyetemista vígjáték a legjobb fajtából. Végig pörög, jó poénokkal van tele, a zenék is jók benne. Aki szereti ezt a stílust, annak tetszeni fog.

Ryan Reynolds nagyon sokáig nem tudta lemosni magáról Van Wilder karakterét. Egy interjúban elárulta, hogy amint belépett egy kocsmába, azonnal ingyen felesekkel árasztották el, s sokáig ügyeletes partiarcként könyvelték el a szerepe miatt.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Ryan Reynolds a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb feltörekvő színésznek járó díjára.Szerző: mamiéstöti2

Ryan Reynolds csak egy előzetes vágást látott a filmből, és azóta sem látta az egészet.Szerző: kázsé

A sztori nagy része egy Rolling Stone cikkből származik. Szerző: kázsé