Butch Cassidy és a Sundance kölyök

Butch Cassidy and the Sundance Kid

2020.11.15 Interfectorem Sabnock

Redford és Newman nem tudnak hibázni. Klasszikus és persze Oscar-díjas film lett a moziból. A története kifejezetten jó, igaz, néha kissé ellaposodik, de aztán magához tér a film, és dübörög tovább. Katharine Ross egy gyönyörű nő, külön örülök, hogy ráosztották ezt a szerepet. Igazi western.

2017.12.23 Deku

Hihetetlenül gyötrelmes volt végig szenvedni eme elviselhetetlen filmet. Nem tudok egy jó szót se szólni róla akárhogy is gondolkozok. Szerintem sokkal jobban is el lehetett volna készíteni a szóban forgó filmet de sajnálatomra ez most nem jött össze.

2018.02.23 dailyfilmsan

A vadnyugat két vonatkocsi tolvajának nevetséges kálváriája. A szereplők szerencséje vagy szerencsétlensége egy ismeretlen helyre sodorja őket, ahol furmányosan jó útra térnek. A film a maga módján poénokkal el van látva nem rossz viszont borzasztó v... Több

2016.10.07 TribeBubu

A közepesnél kicsit jobban élveztem. Jó a humora, korhű, a színészek egytől egyig kiválóak, remek a rendezés. De nekem kicsit unalmas volt. Meg ezeket a zenés-, néha szépia fotómontázsos átvezetéseket valahogy nem tudtam mire vélni.

2015.09.01 Ragemarci

Igazi buddy-movie, fergeteges egysorosokkal. Meglepően szellemes és "evergreen"

2017.03.12 NorbiP

Szerintem ez a film egy remekmű. A párbeszédek, és a két főszereplő fantasztikusak. Szerintem ez a film definiálja a buddy movie műfajt. Mindenkinek ajánlom.

2015.11.03 Cptn_Cold

Kellemesen csalódnom kellett ebben a filmben. Totál elzárkóztam tőle, hogy akárcsak bele pillantsak. Esélyt se akartam adni neki, ami mint így kiderült utólag hatalmas hiba lett volna. Szóval ha bármi kétségeid vannak is, adj neki egy esélyt.

2016.10.09 Wild-W

Ez egy igazi western klasszikus. Minden a helyén van benne, nem zavarnak még az apró hibák sem. A színészi alakítások időt álló remekek, akárcsak a rendezés, amely a későbbi korok előtt példaként áll a mai napig. Ez a film még akkor született, amikor a western a fénykorát élte.

2017.07.13 dakod

A film tele van emlékezetes jelenetekkel és felejthetetlen sorokkal. Meglehetősen teátrális, de ez nem válik a film rovására, amely még most, több mint négy évtizeddel a premier után is megállja a helyét, és biztos vagyok benne, hogy még hosszú évtizedekig fogják emlegetni és nézni ezt a filmet.