By the Sea
Niels Arestrup
Melvil Poupaud
Melvil Poupaud

A tengernél filmtartalom:

Az 1970-es évek közepén egy táncos, Vanessa (Jolie) és férje, Roland (Pitt) az amerikai író együtt utazzák be Franciaországot. Bár a házaspár között úgy tűnik, egyre nagyobb a távolság, amikor egy csendes, tengerparti városba érnek, megismerkednek a helység lakóival,… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Franciaország, Málta
Premier (HU): 2015.11.12.

2023.08.28 Ergit

Nem véletlenül hívjuk kikapcsolódásnak a nyaralást, üdülést. Bizonyos dolgok annyira beakadnak a közös lemezen, ki kell kapcsolni.

2017.10.25 Deku

Itt nagyon ügyesen találták el, azt a szintet amivel számomra emészthetővé tették a történteket. Néha a kevesebb több. Ezen az alapon ment és ez a film kellemes és mégis oltári, külön imádtam benne, hogy nem rakták tele klisékkel.

2016.07.31 Bogi87

Igazán megrendítő , elgondolkodtató film, dráma. Angelina Jolie es Brad Pitt tökéletes párost alkotnak a vásznon is. Hitelesen tudták megformálni a karaktereiket. A film elég hosszú, a cselekmény lassú, de szerintem zseniális alkotás.

2017.05.23 HercegPeter

Hosszú, a cselekmény lassan bontakozik ki és egy kicsit vontatott. Másrészt Pitt és Jolie játéka nagyon meggyőző. Átérezhetjük ahogy próbálják megmenteni a kapcsolatukat az átélt veszteségek után. Tanulságos lehet mindenki számára.

2016.10.25 MP170506

Angelina nagyszerű rendező, nagyon jó lett ez a film: elgondolkodtató és megindító, igaz, hogy nagyon lassú a cselekménye, de mégis leköti néző figyelmét. A páros pedig kiválóan alakítja karakterüket!

A filmet teljes egészében Gozo szigetén forgatták, mely Máltához tartozik.Szerző: Krsztn

Az első és egyetlen film, mely stáblistáján Angelina Jolie "Angelina Jolie Pitt" néven szerepel.Szerző: Krsztn

Egy különleges tükrös rendszer, az ún. Cine Reflect Lightning System (CRLS) segítségével a stáb folyamatosan nappali fénnyel tudott dolgozni, nem számított, hogy merre süt a nap, s hogy milyen napszak van épp.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A forgatás Angelina Jolie és Brad Pitt nászútján történt, ennek köszönhető, hogy a stáblistán a színésznő Angelina Jolie Pitt néven van feltüntetve.Szerző: ArpiHajdu és Réci

(2015. 11. 11.)
Angelina Jolie és Brad Pitt elég rendhagyó módon kezdték meg házas életüket, ugyanis nászútjukat azzal indították, hogy forgattak egy filmet egy olyan házaspárról, akik egy borzasztóan nehéz kapcsolatban élnek. Van benne egy adag dráma, némi romantika, rengeteg meztelenkedés és bár komolyabb probléma nincsen a filmmel, azt akkor is lehet érezni, ho... Több

Értékelés: 6.5/10
(2015. 11. 19.)
Angelina Jolie új hullámot idéző sötét szerelmesfilmje leginkább azt a célt szolgálja, hogy megmutassa: Angelina Jolie tud új hullámot idéző sötét szerelmesfilmet csinálni. Több

(2015. 11. 13.)
Színház a vásznon
A Tengernél legnagyobb hibája, hogy nem sikerült megteremtenie azt a bensőséges hangulatot, amit ez a történet megkívánt volna. Jolie próbálkozása viszont becsülendő, hiszen több szempontból is nagyon nehéz dolga volt a film elkészítése során. (5/10) Több

Értékelés: 6.5/10
(2016. 01. 29.)
Jolie Pitt harmadik rendezése közel sem állja mag az európai művészfilmek között a helyét, a túlságosan hosszú játékidő vontatott és kiszámítható, még annak ellenére sem képes lekötni, hogy a hírhedt házaspár újból főszerepet vállalt.