Candy

Dan költő szeretne lenni, Candy pedig festő; elsöprő, szenvedélyes szerelmük a legnagyobb boldogság szabadságával ajándékozza meg őket. Hogy még teljesebben éljék meg szerelmük és érzékeik szabadságát, a fiú bevezeti a lányt a kábítószerek világába. Candy nem… Több

Rendező: Neil Armfield
Író: Luke Davies
Forgatókönyvíró: Neil Armfield, Luke Davies
Ország: Ausztrália
Premier (HU): 2007.07.12.

2021.05.24 abrisnagy

Nagyszerű film remek színészi játékokkal. Láthattunk már korábban bizonyos szempontból hasonló témájú nagyszerű filmeket, mint pl. a Trainspotting, de ennek a filmnek a középpontjában inkább egy szerelmi dráma áll, amitől az egész sokkal magávalragadóbb.

2015.08.21 Moria99

Elég furcsa kis alakítás lett ez, valamilyen szinten még tetszik is azonban nem dobtam el tőle az agyamat. De el kell ismerni egyszeri szórakozásnak megtette, max nem lesz maradandó élmény.

2016.07.28 feketerigous

Heath Ledger miatt néztem meg ezt a filmet. Egyáltalán nem bántam meg, hogy megnéztem! Zseniális film! Az összes színész nagyon hitelesen alakította a karakterét! Remekül bemutatja, hogy milyen az élet, ha a drog megszállottja az ember, és milyen nehéz ellenállni a kísértésnek. A szerelmi története, pedig nagyon elragadó! :)

2015.06.27 Mócii

Hihetetlenül jó film. Nem az a nyálas romantikus, mégis tele van érzelemmel. A színészek nagyon tetszettek, véleményem szerint kiváló alakítást nyújtottak.

2020.12.13 Petike98

Nem feltétlenül jó film, de Heath Ledger alakítása azért fölhúzza az átlag fölé. Ennek ellenére sem tudok viszont három csillagnál többet adni rá.

A film összbevétele 44 720 dollár volt (imdb.com).