Alsógatyás Kapitány: Az első nagyon nagy film

Alsógatyás Kapitány: Az első nagyon nagy film

Captain Underpants: The First Epic Movie
JRD

Két rosszindulatú gyerek hipnotizálja az iskolaigazgatót, és képregényfigurává változtatják át, mely formában jó szívű, és csíkos, elasztikus alsógatyában jár.

(GaEnik)

Rendező: David Soren
Író: Dav Pilkey
Forgatókönyvíró: Nicholas Stoller, David Soren
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság, Franciaország, Kanada, India
Premier: 2017.06.01.

2022.06.07 JRD

Nem jó. Nem rossz. Közepes. Felejthető. Ezek a tőmondatok jutottak eszembe. Egyszernézős, de kinek milyen az ízlése. Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2018.08.22 HercegPeter

Ezt a mesét egy jó iskolakritikának tartom. Bár lehet ez nem mindenhol van így, de én találkoztam olyannal, hogy -kis túlzással- egy kis mosoly, vagy egy apró csínytevés is borzasztó szigorú szabályszegésnek számított. Meglepően sokrétű humora van. V... Több

2018.08.12 erahurka

Sokkal rosszabbat vártam, de végül egy meglepően szerethető, iszonyú bugyuta mesét kaptam. Az animáció tök jól meg volt csinálva, ahogyan a 2D-s rajzolt szegmensek is. Várom a folytatást!

2019.02.26 Norbert93

Inkább nagyon kicsi gyerekeknek való, n3m egy nagy történet, de meg lehet nézni s valószínűleg a gyerek kedvence sem lesz. Felejthető alkotás.

2019.01.19 Szhandee

Borzalmas a történet, szörnyűek a karakterek.

Az első Alósgatyás kapitány könyv 1997-es megjelenése óta több alakommal is felmerült, hogy elkészülhet egy mozis, vagy egy televíziós (sorozat) adaptáció. A kötetek szerzője, Dav Pilkey Chris Farley-t szerette volna a címszerepre, azonban a színész tragikus halála után a projekt évekre fiókba került. Szerző: hp

Ez az utolsó Dreamworks animációs film, melyet a 20th Century Fox forgalmaz. Szerző: hp

A film az első Alósgatyás kapitány könyv megjelenésének 20. évfordulóján került a mozikba. Szerző: hp

Az Alsógatyás kapitány a hatodik Dreamworks animációs film, mely egy gyerekkönyv adaptációja. A korábbiak: Shrek, Így neveld a sárkányodat, Az öt legenda, Végre otthon!, Bébi úr.Szerző: hp