Játssz egy Lenovo Miix tablet PC-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Verdák 3

(Cars 3)
Verdák 3

Tartalom

A Verdák 3-ban Villám McQueen már veteránnak számít, akivel kapcsolatban egyre többször merül fel a kérdés, vajon mikor vonul vissza. Neki is szembe kell néznie a mulandósággal, akárcsak egykori mentorának. Például a feltörekvő versenyautó, Jackson Storm szerint McQueennek már nincs helye a pályán. A piros verda azonban még érzi az erőt magában, és Cruz Ramirezt kéri meg (aki latin nőnek felel meg az emberszabású kocsik világában), hogy készítse fel őt a Florida 500-ra ami egy egész Amerikát átszelő futam, ahol vadonatúj felszerelésű és ifjú versenyautókkal kell összemérnie a tudását.

(tvmérnök)

A Verdák trilógia minden része azokban az években jelent meg, amikor A Karib-tenger kalózai franchise egyes epizódjai.

A Verdák Brian Fee rendezői debütálása. Fee korábban asszisztensként dolgozott a franchise első két részén.

A Toy Story mellett a Verdák a Pixar második olyan franchise-a, mely trilógiává bővült.