Verdák 3

Cars 3

2023.04.02 Gamehun638

A második részt nem igazán kedvelem. Elment egy másik irányba, ami szerintem nem való a többi rész közé. A harmadik rész tud valamit. Az idő mulandó. Nem lehet mindig ugyanaz a győztes. Át kell adni a stafétát, ami nem rossz dolog. Mivel az idősebb á... Több

2018.10.09 Laca//Ho/rr/oR//

A 2. része után nem igazán hajoltam a felé, hogy leüljek és megnézzem, de szerencsémre, jól döntöttem, hiszen igazán ötletes kis animációs film lett belőle. Maga a story nagyon tetszett, hiszen a 3. részhez illően haladt a story és lett a főhősünkből... Több

2018.01.19 Shelby07

Az első kettő része sokkal élvezhetőbb is tartalomban is sokkal megnyerőbb volt. Sajnos azt kell, hogy mondjam, hogy ez a rész nagyon erőltetett és szerintem már eléggé feleslege is volt.Persze volt története, de igazából az egész csak egy hisztiről ... Több

2022.03.15 JRD

Verdák evolúció... 3. rész

Villám kiöregedett. A 2002-es piros versenycsoda veterán autóvá vált. Bár lelkesedése a régi, de az új technológiás autókkal már nem tudja felvenni a harcot. A sorozat harmadik része az elengedéssel, új célok keresésével foglalkozik a maga pixaros módján. 200 millió dollárt költöttek rá, és a dupláját nem hozta be... és talán ez már nem véletlen. Van, hogy a csúcson kell abbahagyni, de valami miatt most is úgy érezték, hogy az első rész elsöprő sikeréről talán még le tudnak húzni egy újabb dollárréteget. De nézd meg! A Verdák harmadik része is kellemes kikapcsot nyújthat! Szóvak filmre fel, és jó szórakozást!

Sajnos elfogyott az erő és a dinamika a filmből, ami még az első részt jellemzi. Itt már az önismétlések tömkelege és az unalomig lerágott poénok között a film maga eltűnt.

2019.05.31 Ms. Akárki

Az egyik leggyengébb rész a Verdák szériából. Pedig az első rész már igazi klasszikusnak számít, de ezzel a folytatással még annak a fényét is megkoptatja. Még a gyerekeket sem igazán kötötte le. A zene az jó, de ez sajnos kevés.

2017.12.13 Yosihiro

Hoppá egy újabb Cars animáció ami jól sikerült :) Azt hiszem ezzel a történettel visszajöttek a süllyesztőből. Remek családi kikapcsolódás. Csak ajánlani tudom.

2018.02.15 Deku

Átlagosnak mondanám leginkább mert bár szórakoztató volt, de voltak benne alapvető hibák. Nem lett túl kiemelkedő film. Ez itt persze nem egyértelműen negatív dolog mert néha kell ilyen is.

2018.01.21 MKristijan

Az első előzetes akkora hypeot tolt neki, hogy még az is verdák 3-at várt, aki eddig még mesét se nagyon nézett. Maga a film egy indokoltan legyártott utolsó? rész, kb a felénél az is logikussá vált mi lesz ennek a kimenetele, de attól lekötött.

2018.07.18 czerik

Nagyon jó kis mese. Hozza az el várható szintet. Szomorú, hogy ennyi a mesének és ez a vége, de jó befejezés. Ajánlom.

2018.08.23 kevelin

Nekem a három rész közül ez tetszett a legjobban. Nem tudom, hogy azért e mert ugyanúgy, sőt még jobban le tudott kötni, mint az első rész vagy azért mert rögtön a második után néztem amihez képest ez egy tökéletes alkotás. Mindenesetre nekem méltó befejezés? volt. Amennyiben nem lesz több rész.

2018.04.28 Adepto

/Inkább 3,5, de olyan nincs/ Az első részt imádtam elejétől végéig, a második rész nekem hatalmas csalódás volt, így nem vártam túl sokat ettől a résztől. Ennek ellenére (vagy pont ezért) nekem tetszett. Nem ütötte meg az első mércéjét, de klasszisok... Több

2019.03.20 Vágottszemű

Nem volt jobb, mint az előzők. Szerintem ez is nagyon rossz lett. Megértem, hogy van, akinek tetszik, de nekem nem nyerte el a tetszésemet. A karakterek nagyon rosszak lettek ebben a filmben.

2017.11.11 Kadik

Egy igazi klasszikus újratöltve, csak most jól is sikerült, nem úgy, mint a 2. résznél. Jó kis nosztalgia mozit csináltak belőle, de nem remake-et, illetve a későbbi Verdák filmeknek is jó kezdést adtak.