Castlevania - Démonkastély

Castlevania - Démonkastély

Castlevania

A filmet az azonos című videojáték inspirálta. A történet a sötét középkorban játszódik. Hőseink a becsületüket vesztett Belmont klán rendíthetetlen harcosai, akik azon fáradoznak hogy megvédjék Kelet-Európát Karóbahúzó Vladtól, ismertebb nevén Drakula… Több

Forgatókönyvíró: Warren Ellis
Premier: 2017.07.07. | Netflix (2019.08.08.)

1. évad (2017) - 4 epizód
2. évad (2018) - 8 epizód
3. évad (2020) - 10 epizód
4. évad (2021) - 1 epizód

2022.11.05 Victorine

Zseniális, izgalmas, remek kivitelezés minden szempontból, végig lekötött, élveztem minden percét.

2019.04.28 Norbert93

A legjobb videojáték feldolgozás

Na végre! Régóta várok egy ilyen animációs filmre, mint ez. S szerintem sokan vártak ilyen nívójú game feldolgozásra is. A fő karakterek kémiája tökéletes, nagyon ütős csapatot hoztak össze; de ugyanez a részletesség és mélység megtalálható a gonosz félen is. Mindenkinek megvan a maga indítéka, háttere és motivációja. A harcok szemkápráztatók, egyedi kivitelezésűek és emlékezetesek.

2017.08.19 szil0214

Az első évad (mindösszesen 4 rövidke rész) inkább csak bevezető, viszont annak nagyon jó. Volt azért egy kis hiányérzet bennem, igazán mutathattak volna egy kicsit Drakula és a lány egy évéből, hogy jobban átérezzük a veszteséget. Az utolsó epizód alapján egyébként izgalmas folytatásra számítok.

(2020. 07. 21.)
Démonok háborúja a Castlevania folytatásában
Pazar munka, zseniális hangulat, komplex cselekményvezetés, hajrá, előre! Több