Charlie angyalai: Teljes gázzal

Charlie angyalai: Teljes gázzal

Charlie's Angels: Full Throttle

Az angyalok, Natalie (Cameron Diaz), Dylan (Drew Barrymore) és Alex (Lucy Liu) visszatérnek. Ezúttal egy adatbázist kell visszaszerezniük, amelyben egy tanúvédelmi program résztvevőiről találhatók információk. Charlie angyalainak az a feladata, hogy lebuktatassák a tolvajokat, illetve… Több

Rendező: McG
Premier (HU): 2003.07.10.

2022.08.31 JRD

Édes bugyutaság folytatódik

Egy újabb kaland az édes triótól. Ennyi. Szórakoztató, kikapcsol de nincs különösebben nagy mondanivalója, se története. Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2017.11.15 indingo

Az első rész valahogyan jobban tetszett, itt hiányzott a tűz. A története eléggé kiszámítható és sablonos és sajnos a poénok Qis kicsit erőltetettek.

2020.06.20 HE7EDIK

A készítők összekeverték a reklámfilm készítést az egészestés mozifilmmel, mert ennyi baromság még a Halálos iram összes részében együttvéve sincs. A második csillag a jó nők látványára ment.

2015.05.05 ZeroHero

Hogy én mennyire imádtam kisgyerekként mind a kettő részt.. De ma már nem adok minden filmre 10 pontot,amit szeretek. Ebben az esetbe ezt a filmet csak szerettem. Mai felnőttebb fejjel nem látok más csak azt,hogy jók a csajok benne az alakítás közepe... Több

2019.05.26 Ms. Akárki

Az első rész sajnos ezerszer jobb volt. Ez klisétenger és rendkívül kiszámítható az egész történet. A színésznők továbbra is kirobbanóan teljesítenek, de ez egy minőségi kikapcsolódáshoz sajnos kevés.

Amikor először látjuk Seamust, az a jelenet A rettegés foka című filmre utal.Szerző: mamiéstöti2

Courtney Love-nak is felajánlották Madison Lee szerepét.Szerző: mamiéstöti2

Demi Moore a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb negatív hős díjára.Szerző: mamiéstöti2

Bill Murray nem vállalta el Bosley szerepét, mert a Charlie angyalai (2000) forgatása során problámái akadtak McG-vel, a rendezővel.Szerző: ps