Charlie - Minden kutya a mennybe jut

Charlie - Minden kutya a mennybe jut

All Dogs Go to Heaven
Pock

Charlie B. Barkin, egy pernahajder németjuhász, a csibészes bájával, csavaros eszével és meleg kutya-szívével egy csapásra meghódítja a néző szívét. Charlie összeakad egy kedves kis árvalánnyal, Anne-Marie-val, aki beszél az állatok nyelvén. Közös kalandjaik bővelkednek izgalomban, nevetésben és igaz szeretetben.

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság, Írország
Premier (HU): 1993.04.02.

2021.05.30 Léder Dorottya

Az ilyen és ehhez hasonló filmekre tudom azt mondani, hogy aranyat érnek. Mind a zene, mind pedig maga a története a filmnek lehengerlő volt. Korrekt az ilyen film, ami teljesen magával ragadja a nézőjét.

2017.08.30 Deku

Sajnos nem hozott lázba eme filmnek a megtekintése, nem volt benne semmi különleges. Volt már rossz filmben részem de ez azok között is előkelő helyet foglal el. Nem ajánlom.

2019.05.18 Ms. Akárki

Imádom. Egyik legkedvesebb gyermekkori emlékem. Vicces, csapongó, tempós mese amely mély mondanivalóval rendelkezik. A család, barátság és az élet viszontagságait, a túlélést mutatja be minden helyzetben. Charlie nagyon erős és bátor karakter aki az ... Több

2018.03.19 hackerjulcsi

Kedvenc mesefilmem! Anyukám nagyon gyűlölte, de én rongyosra néztem kiskoromban. Benyomásaim szerint ijesztő és visszagondolva kissé beteg mesefilm, de akkor nagyon meggyőzött :D

2019.09.22 czerik

Nagyon aranyos a mese és ennek a mondanivalója. Nagyszerű hatása lehet a gyermekekre.

A rajzfilmben szereplő Anna-Marie, a 10 éves kislány amerikai szinkronhangja Judith Barsi, magyar származású gyermekszínész volt, akit a saját apja lőtt le a film premierje előtt, 1988 júliusában.Szerző: Crystaldeer