Charlie St. Cloud halála és élete

Charlie St. Cloud halála és élete

Charlie St. Cloud
KCintia

Charlie St. Cloud rutinos tengerész, anyja, Claire és öccse, Sam istenítik őt, ráadásul ösztöndíjat nyert, amelynek révén kitörhet álmos szülővárosából. Ám a fényes jövő egy csapásra szertefoszlik, amikor egy tragédiával elszállnak a fiú álmai. Miután gimnáziumi osztálytársa, Tess váratlanul hazatér, Charlie kemény döntésre kényszerül: tartja-e négy évvel korábban tett ígéretét, vagy pedig tovább lép az új szerelem felé. Miközben megleli magában a bátorságot, hogy örökre szakítson múltjával, rájön, hogy amit leginkább meg kell mentenie, az a saját lelke.

Rendező: Burr Steers
Író: Ben Sherwood
Forgatókönyvíró: Craig Pearce, Lewis Colick
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier (HU): 2010.09.02.

2022.01.20 KCintia

Szép!

Ez a film az egyik legszebb és legérdekesebb film, amit valaha láttam! A -1 csillag csak azért van, mert néha voltak üresjáratok benne. Maga a sztori érdekfeszítő volt, és drámai, de ugyanakkor mégis szép. Imádtam, ahogy meg van jelenítve a földi élet és a túlvilág, illetve a két világ közti élet is. Néhány rész még el is érzékenyített. Le a kalappal Zac előtt! Bánom, hogy csak most láthattam ezt a filmet, de nem utoljára!

2017.05.03 indingo

Kicsit féltem a filmtől, de meglepően tetszett. Kicsit megrázó a történet és sok-sok érzelem van benne. Egyszer mindenképp érdemes megnézni.

2017.12.10 Deku

A végéig fenn tartja az elvárható izgalmi faktort és emiatt lesz annyira kiváló. Szinte berántja a nézőt a film világába és végig repíti az egész történeten és szórakoztatja azt. Igazán nagy kedvencem.

2017.11.04 Bazzzsi

Egy haláleset mindig nagyon megrázó egy családban és ebben a filmben ez a dráma nagyon kijött. A szenvedés és az útkeresés, a fájdalom leküzdése ízlésesen volt ábrázolva.

2017.12.19 Greeta

Zac Efronnak sokkal jobban állnak a drámai szerepek, még ha a vígjátékokat is részesíti előnyben. Egy testvér elveszítése borzasztó és feldogozható dolog. Ez a kínzó fájdalom átjött a filmből.