A séf

A séf

Chef
krysn95

Jon Favreau

Carl Casper (Jon Favreau) híres séf, aki nem szeretni, ha kekeckednek vele. Mikor a város leghíresebb ételkritikusa lehúzza főztjét, csípős megjegyzéseket küld neki Twitteren. A dolog vége persze az, hogy kirúgják, és Caspernek újra kell kezdenie életét. Úgy dönt, egy büfékocsival próbál… Több

Rendező: Jon Favreau
Író: Jon Favreau
Premier (HU): 2014.10.02. | Cinego (2021.09.16.)

2021.10.30 freeman

Király film.

Nagyon könnyed,és egyszerű filmecske.Laza,megmosolyogtató,de semmi extra.Élvezetes szórakozás,egyszeri megnézésre ajánlott.Ennyi,és semmi több.

2015.02.12 dulkap

Ha nem ültem volna végig a filmet mosollyal arcomon és nem lenne ilyen jó a film, akkor egy pofátlan Twitter reklámnak tartanám csak. (Ahogy a Szexvideó esetében egy gyenge Apple reklám volt.) Így viszont egy szerethető reklámfilm, kitűnő szereplőválasztásokkal, jó hangulattal és finom ételekkel.

2019.10.23 dailyfilmsan

Meghozta az étvágyam az egyszer biztos! Íncsiklandozó mókás és mozgalmas a film. Nekem tetszett bár nem lesz a kedven gasztro-filmem, de annak aki szereti a főzéssel apelláló filmeket annak biztosan be fog jönni. A szereplők olyan otthonosan mozognak a profi pályán hogy jó nézni.

2016.04.18 andor50

Könnyed filmecske, igazából egyszernézős, Jól be lehet látni egy szakács, vagy éppen egy büfés életébe, volt néhány jellegtelen mellékszál is, de amúgy nem egy rossz darab. Érdemes úgy nézni, hogy közben eszik valamit az ember, mert előfordulhat, hogy megéhezik a néző.

Ramsey Michelt (Oliver Platt) valószínűleg két világhírű szakácsról nevezték el: Gordon Ramsay és Michel Roux Jr. Mindkét séf világhírű, és 3 Michelin csillaggal büszkélkedhet.Szerző: dailyfilmsan

A film BBQ helye a Franklin BBQ Austinban, Texasban, ahol már délelőtt el szokott fogyni az oldalas, és hosszú sorban állnak a vásárlók, hogy megkóstolhassák a finom bordát. Szerző: dailyfilmsan

Jon Favreau intenzív főzőleckéket vett a forgatás előtt.Szerző: kázsé

Ez Jon Favreau és Robert Downey Jr. első közös munkája, aminek nincs köze a Vasemberhez.Szerző: kázsé

(2015. 03. 28.)
Kézműves ipar
Jon Favreau szerethető figura. Feltehetően azonban nem ez volt az indok, amivel A Vasember rendezője meg tudta nyerni sztárbarátait, hogy vállaljanak szerepet gasztrós, indie one-man show-jában, A séfben – az sokkal inkább a jó alapanyag volt. Több

(2015. 08. 06.)
Aki kicsit is rajong a filmekért, szívesen ül be egy filmsztárokkal telezsúfolt „szerzői”-filmre. S ha csodát nem is, de általában azért egy kedves filmet kap. Ezúttal sincs ez másképp. Több