Fagyos téli napok

Forgatókönyvíró: Joan Micklin Silver
Premier: 1979.10.19.

2019.05.14 Yosihiro

Fagyyos téli napok

A film egy romantikus történet ami a végére szakítással ér véget ez igazából amint a film címe is tükrözi "fagyosra sikrült". A történet jól kezdödik van benne lendület aztán valahogy elvész minden. Igazából nem tudni sirni kell rajta vagy nevetni de én a sírást ajánlom :) Egy megrázó vígjátékot kapunk egy negatív szerelmi történetröl ami talán lehet életszerü is de a befejezése pocsék. Igazából nem ad értelmet a filmnek. A színészek sablonosak és a történetben szereplö személyeketet szerintem igazából nem tduták visszaadni másrészt a forgatókönyv sincs úgy teli forró jelnetekkel, hogy ezt a filmet a három csillagnál feljebb lehetne emelni. Összeségében a képi vágások megfelelöek a hang és zenei hatások háát nekem nem jött be egy melankólikus jazz-es hangvitel nem illett erre a romantikus filmre. Nézhetö ugyan de a szereplök sem a történet sem ragad meg az emberben . Igazából egyszer nézhetö filmnek írnám le. Poziztívumot nem tudok erröl a filmröl irni de ha valaki megnézi majd eldönti, hogy számára mi volt abenne a mondanivló. Üdv Yosi