Halálosztó bohócok

Halálosztó bohócok

Clownhouse

Egy elmegyógyintézetből megszökik néhány beteg, akik a cirkuszi bohócok ruháiba öltözve indulnak gyilkolni. A kiszemeltjeik egy testvérpár tagjai.

(mamiéstöti2)

Rendező: Victor Salva
Író: Victor Salva
Premier: 1989

2024.04.15 Interfectorem Sabnock

Bohócok – nagyon megosztóak! Szerencsére!

A bohócos horrorfilmek általában nagyobb félelmet váltanak ki egyes emberekben, mint a nagy többségben... A coulrofóbia valós jelenség, de szerencsére engem ez nem érint, így nyugodt szívvel néztem meg ezt az igencsak közepes alkotást. Victor Salva í... Teljes kritika

2017.10.17 Lamboh

Kiskorom óta rühellem a bohócokat, taszítónak tartom őket. Ez a film volt az első, amiben minden egyes alkalommal amikor felbukkantak a bohócok, egyszerűen fapofával néztem, és egy cseppnyi érzelmet sem váltott ki belőlem. Ettől eltekintve is harmatgyenge.

2023.10.05 Jocpappa

10/3

Sajnos ez a film a világ legviccesebb címe ellenére csak simán semmilyen. A bohócok nem osztanak halált, jóformán semmit sem csinálnak. Azt hittük, jó kis bohóc slasher lesz, de sajnos csak egy tinédzsereknek készült, spooky bujkálós film a '80-as évekből. Ha 10 évesen látom, lehet, átjött volna valamennyire, de most csak simán gagyi, nem viccesen rossz.

2016.01.29 kórica

Ezt a filmet ha akarnánk sem lehet komolyan venni, mivel tele van logikai buktatókkal, de ennek ellenére nem volt unalmas. Egy két jól eltalált jelenet azért volt benne.

A film teljes büdzséje körülbelül 300 ezer dollár volt.Szerző: Interfectorem Sabnock

A film eredeti nyelve az angol.Szerző: Interfectorem Sabnock

A film forgalmazó cége a Vision International és a Triumph Releasing Corporation volt.Szerző: Interfectorem Sabnock

A film gyártó cége a Commercial Pictures volt.Szerző: Interfectorem Sabnock

2003-ban az MGM is kiadta DVD-n, de a forgatáson történt szexuális zaklatások miatt szinte egyből be is tiltották.Szerző: Interfectorem Sabnock