Küldetése: Igazságosztó

Küldetése: Igazságosztó

Code of Honor

Robert Sikes ezredes elhatározza, hogy megtisztítja városát a bűnözéstől. Egyszemélyes hadseregként tervez lecsapni az utcai bandákra, a maffiózókra és a korrupt politikusokra. Egykori tanítványa, William Porter a rendőrséggel karöltve ered a férfi nyomába, hogy gátat szabjon igazságosztó tevékenységének.

(hp)

Rendező: Michael Winnick
Forgatókönyvíró: Michael Winnick
Premier: 2016.05.06.

2024.01.02 erahurka

Majdnem 50 percet kell várni, hogy Steven Seagal megszólaljon ebben a filmben, de ez sem tud javítani rajta. Minden téren fércmunka, az effektek amatőr filmeket idéznek, a dialógusok bénák, és még az akció sem valami erős. Legalább viccesen lenne szörnyű, de ahhoz is túl semmilyen.

2016.04.12 alexxx

Ez a film ahhoz is kevés, hogy nevessünk a gagyiságán.

2016.04.04 BloodyMary

Újabb bizonyítéka annak, hogy Steven Seagal csillaga végképp leáldozott. Innen már egész biztosan nem lesz visszaút. Srácok, nem igazán tudom ajánlani.

2016.06.12 FunBoi

Azért nem akkora katasztrófa, simán 'egyszernézős' kvázi VHS akciófilm. Annak elmegy.

Mista GG, a Youtube egyik legismertebb filmelemzője egy közel félórás videóban elemezte a filmet, ami annyira részletesre sikeredett, hogy sokak szerint jobb, mint maga a film. Szerző: Varga_Júlia

A filmet teljes egészében az Egyesült Államokban, Utahban forgatták.Szerző: Varga_Júlia

Steven Seagal karaktere a film 48. percéig nem szólal meg. Szerző: Varga_Júlia