Rémkölykök

Rémkölykök

Codename: Kids Next Door

Az öt tizenvalahány éves, ügybuzgó és kissé talán kétbalkezes kamasz összefog és harcba száll a felnőttekkel, hogy kiharcolják jogukat az őt érdeklő dolgok kiélvezéséhez.

(erare)

5. évad (2005) - 14 epizód
6. évad (2006) - 13 epizód

2021.08.02 Laca//Ho/rr/oR//

Gyerekszemmel a világ ellen

Nagyon jó kis ötletes rajzfilm volt ez a maga idejében, bár szerintem ma is megállná a helyét. Jópofa karakterek ötletes kontúrokkal, és nagyon jól felépített kis világ gyerekszemmel. Jó alapötletnek találom azt a világot, amit megalkotott Tom Warburton eme rajzfilmsorozatban, maga a története is eredeti, nagyon kreatív a felnőtt ellenségekkel és a fára épített házzal, ami tulajdonképpen egy hatalmas erőd, nagyszerű. Jól mutatja be a gyerekek képzelőerejét és az édességimádatot, valamint a zöldségutálatot, ami sok részben előjött. Vagy mondhatnánk a fogorvost is egyes részekben, igazából ízig-vérig gyerekeknek szóló mese, amit személy szerint én is nagyon szerettem. Frappáns, jól kigondolt kis cselekmények, nekem az is tetszett, hogy mindenkinek egy szám volt az álneve, minden karakternek megvolt a maga ambíciója.

2017.09.30 SzFa

Fantasztikusan szórakoztató mese. Gyermekkorom legkedvencebbje, nem csak akkor, de most is nagyon vicces. A megvalósítás és a történet is eredeti. Nosztalgia beszélgetéseknél mindig elő kerül.