A szerelem üstököse

A szerelem üstököse

Comet

Stephanie és Dell közti szerelmi kapcsolat nem ismeri a tér és az idő állította akadályokat, egymás iránti érzéseik meghazudtolják a fizika minden ismert szabályát. A szerelem üstököse egy romantikus filmdráma a párhuzamos univerzumokon átívelő szerelemről.

(hp)

Rendező: Sam Esmail
Forgatókönyvíró: Sam Esmail
Premier (HU): 2015.05.28.

2018.08.25 Lonka

Mérhetetlenül unalmas film. Nem egy tipikus romantikus alkotás.

2017.04.18 indingo

Az előzetese fogott meg, a film már kevésbé. Kicsit elvont volt, amivel nem lett volna baj, de valahogy nem tudtam vele azonosulni.

2015.08.16 Curacao86

Érzelmi hullámvölgyek

A történet önmagában nem okoz meglepetést, sőt mondhatni, hogy "sablonos" romantikus drámáról van szó. Viszont a film szerkezeti felépítése, és főleg a párbeszédek fantasztikusak. Kicsit az "500 nap (nyár) (500 Days of (Summer))" c. filmre emlékeztet... Teljes kritika

2016.02.27 H.a.n.n.a

Nem igazán tetszett a film, számomra egy katyvasz volt. Nem állt össze egy kerek egésszé, csak kisebb történeteket láttam. a srác szinkronja pedig nagyon idegesítő volt.

2015.06.01 Akodako

Nem lattam még sok ehhez hasonlo kategoriaju filmet, annyira egyedi a mufaj. Kicsit scifis, kicsit misztikus, de ugyanakkor vegtelenul romantikus, erzelmileg megfogo. Nagyon bejott.

A film összbevétele 19 530 dollár volt (imdb.com).

Értékelés: 9.5/10
(2015. 05. 24.)
Ha kivonom a képletből a néhány túlgondolt szöveget és a hasonlóképpen kissé túlhúzott befejezést, akkor nyugodtan mondtam, hogy ez lett az idei év legszeretetreméltóbb filmje. Több
Kívülállók
2009