Conan the Barbarian

Nonso Anozie
Nathan Jones
Nathan Jones
Rachel Nichols

Conan szüleit meggyilkolják, faluját lerombolják. Bár rabszolgasorba kerül, félelmetes harcossá képezik ki, aki felnőve elindul, hogy felkutassa, kin teljesítheti be bosszúját. Hamarosan ráébred azonban, hogy Hyboria földjének népe is csak benne reménykedhet, egyedül az ő ereje képes… Több

Forgatókönyvíró: Robert E. Howard
Premier (HU): 2011.09.01.

2022.03.23 JRD

Barbárság...

Kábé 10* kezdtem el nézni, de még nem jutottam a végére. Számomra hiányzik belőle az igazi barbár érzés. Hiába Momoa (aki egyébként brutálisan tud ilyen öltözékben, szerepekben kinézni), nem éreztem a nyers erőt, a brutalitást, ami egyébként a Conan könyvekből áradt. Mert Conan történetei könyvben kib*szott jók. Csak ajánlani tudom mindenkinek! Szóval, vesd bele magad a barbár világba, és döntsd el magad, hogy Conan milyen! Filmre fel, és jó szórakozást!

Momoa itt sem tudott meggyőzni.

Hogy mi is a bajom ezzel a filmmel? Hát kezdjük... Először is a rendező, Marcus Nispel, aki próbálkozott már szinte minden műfajban, és a hatalmas nagy remake-mániája sohasem jött neki össze. Péntek 13, Texasi láncfűrészes gyilkosságok és a Frankeins... Teljes kritika

2015.03.28 fagitta

A régi Conant próbálja újraéleszteni a rendező modernebb köntösben. Ez többé-kevésbé sikerül is. A látvány kifogástalan, a a jelenetek emlékezetesek, az eredetinek azonban a nyomába se ér.

2018.09.12 freeman

Remek film, szórakoztató és látványos és persze alulértékelt, nálam sima 8/10

2015.04.23 JollyDzsé

Félelmetesen rossz film volt, egyáltalán semmi értelme nem volt az egésznek, nem véletlenül 20% a Rotten Tomatoes-on. A helyzet az, hogy ez megint egy olcsó remake, aminek semmi köze az eredetihez, de cserébe még nagyon rossz is, noname tehetségtelen színészekkel és Michael Bay szintű rendezői teljesítménnyel.

Jason Momoa fél a lovaktól, így minden lovas jelenetben dublőr helyettesíti.Szerző: kázsé

Rachel Nicholsnak testdublőre volt az ágyjelenetben.Szerző: kázsé

Dolph Lundgren is jelölt volt Conan apjának szerepére.Szerző: kázsé

A Conan apját játszó Ron Perlman korábban már szinkronizálta Conant egy videojátékban.Szerző: kázsé