despy

Harold Perrineau Jr.
Jose Pablo Cantillo
Paloma Guzmán
Charles Halford

A történet a DC comics Hellblazer című képregényén alapul. Constantine (Matt Ryan), a démonvadász már mindenről lemondott, hiszen korábbi bűneiért pokolbüntetés vár rá. Végül mégis visszatér a jó oldalra, ugyanis régi cimborája lányát démoni erők fenyegetik. A mentőakció közben kiderül, hogy a… Több

Premier: 2014.10.24.

2020.09.28 Interfectorem Sabnock

Egyszerűen botrányosan rossz és mesterkélt az egész. Baromira rossz színészgárda és unalmas, hiteltelen és lapos történet. Nagyjából ennyi, és még túl sok időt is szántam az írásra. A sorozatból 2,5 részt bírtam megnézni, de gyorsan elfelejtettem. Szánalmas produkció.

2019.08.25 Ms. Akárki

Eegész jó sorozat lett. Nem ér fel az eredeti filmes szereplőgárdáshoz de kellemesen kikapcsolt. Matt Ryan nagyon odatette magát. Látszik rajta hogy minden pillanatát élvezi hogy ő lehet Constantine.

2016.01.17 beero88

Ha démonűzés akkor Constantine. Maga a sima mozifilm nekem annyira nem jött be nem úgy mint ez a sorozat. Egyszerűen letehetetlen és megunhatatlan. Nagy kár érte.

2015.06.05 Mr. Z

Izgalmas, akciódús és démonos. Ebben minden ott van és hát a főszereplő nemtörődöm stílusa nagyon megfogott. Igaz csak 1 évadot élt meg a sorozat mégis érdemes megnézni mert azért kellemes szórakozás.

2015.06.21 neeta92

Nagyon izgalmas sztorit kreáltak. A főszereplő volt az aki miatt nagyon megfogott első sorban aztán rá kellett jöjjek bizony nagyon izgalmas alkotással állok szemben. Ami negatív az az első évad utáni kasza. :(

A Constantine névjegyén látható telefonszám ((404) 248-7182) él, aki felhívja egy hangüzenetet fog hallani Constantine-től.Szerző: ps

Az egyik epizódban látható arany sisak Nabu sisakja.Szerző: ps

Constantine néha furcsa varázslatokat mormol. A képregény szerint angolul beszél visszafelé.Szerző: ps

2014-ben három DC comics adaptációt is készítettek. Ez az egyik, a másik kettő pedig a Flash - A Villám (2014) és a Gotham (2014).Szerző: ps

Az első részben látható három szemű koponya Pandora szelencéje.Szerző: ps

(2015. 05. 06.)
A alkotók túl lusták voltak ahhoz, hogy leüljenek dolgozni és árnyalják a karaktereket, szélesítsék és mélyítsék a sztorit, ehelyett csak összedobáltak mindent, amit másoktól láttak. Több