Cop Car
Jon Watts
Kevin Bacon

Két tizenéves rátalál egy elhagyatott rendőrautóra. Beleülnek a járgányba, mely továbbra is működőképesnek látszik, és úgy döntenek, megfuttatják az autót. Eközben azonban a helyi seriffnek is feltűnik, hogy eltűnt a szolgálati járműve. A fiatalok egy halálos macska-egér játék kellős közepén… Több

Premier: 2015.01.24.

2024.01.22 RigbyTheMad

Szalonna Kevin :D

Ami nagyon idegesítő volt, hogy a két kis takonypóc gyerek káromkodott. Ennyi körülbelül az agyszintjük nekik. Meg ilyen hülyeségek jártak az eszükben. Durva, hogy ilyenre vetemedtek ezek a taknyosok. :D Szalonna Kevint meg nem bírjuk, mindig ilyen fejet tud csak vágni. Nem jó színész. De ilyen szerepek jók neki, ahol nem kell semmit csinálnia.

2017.05.06 mamiéstöti2

Kevin Bacon a megszokott különc figuráját alakítja. A történet elég légből kapott, de önmagában szórakoztató film, ami végig leköti az ember figyelmét.

2016.02.15 hsanya182

Érdekes és alacsony költségvetésű film. Egynek elmegy, de ne várjatok túl sokat tőle, szerintem azért egyedi és a fiatalabb korosztály biztos jobban értékelné :)

2017.11.02 indingo

Már a történet is több szálból vérzik eléggé gyermeteg. Kevin Bacon azért tudott még rajta lendíteni egy leveset, de összességében a történet gyenge és középszerű.

2018.12.10 harnas1207

A leírása lapján sem hittem, hogy élvezhető filmet lehet belőle kerekíteni. Nem is lett az. A történet hihetetlen és idegesítő.

A film összbevétele 143 658 dollár volt (imdb.com).

A film 2015. január 24-én debütált a Sundance Filmfesztiválon. Szerző: hp

A Cop Car pozitív kritikai fogadtatásban részesült. A rottentomatoes kritikaösszesítő portálon 71 szemlézett írás alapján 79 százalékon áll. Szerző: hp

(2015. 08. 24.)
Cop Car
Egy jó ötlet, egyedi atmoszféra, kiváló alakítások - ezek mind pozitívumai a Cop Carnak, ugyanakkor egy egész estés film formájában már döcögős és fárasztó tud csak lenni ez a történet. Több

Értékelés: 5.5/10
(2019. 05. 15.)
Cop Car (2015)
Megtekintés: Bár nem voltunk teljesen elragadtatva tőle, azért a 86 perces játékidőt kibírtuk. Több