Kozmosz: Történetek a világegyetemről

Kozmosz: Történetek a világegyetemről

Cosmos: A Spacetime Odyssey

Ahogy azt a cím is sugallja, a sorozat a világ keletkezésével kapcsolatos kérdésekkel foglalkozik. Kezdve az univerzum létrejöttének vizsgálatától, az emberi létezés okán és a természet kulcsfontosságú szerepén keresztül az idő fogalmának mibenlétéig. Mindezt… Több

Premier (HU): 2014.03.16.

1. évad (2014) - 13 epizód

KULCSSZAVAK

2019.11.30 pi

Nagyon érdekes és rém izgalmas dolgokat tár fel a világegyetemmel kapcsolatban, s mindezt érthetően elmagyarázva és szemléltetve. Nagyon szeretem ezt a sorozatot!

2017.11.09 edessszilvia

Érdekes, sőt, némely megállapításra, bizonyítékokkal alátámasztva, igen lenyűgöző, vagy éppen elképesztő. Hitelesnek tűnik, sok rejtélyről lehúzza a leplet.

2015.05.18 gaboca1981

ha lemaradtál egy részről, esetleg megismételnéd az indavideon keresztül ezt megteheted. magyar szinkronnal http://indavideo.hu/profile/puffball/all-videos tudást nem elzárni, megóvni hanem mindenki számára elérhetővé kell tenni. az érdek nem írhatja felül az értést.

2019.10.21 petresku

Sosem gondoltam volna, hogy lesz olyan tudományos jellegű sorozat, melyetvárni fogok epizódról epizódra, de ezzel a sorozattal így jártam. Nagyon megszerettem, mert érdekes és közérthető.