Csak a szerelem számít

Csak a szerelem számít

Den Skaldede Frisør

A filmben Philip, egy Dániában élő angol, középkorú, magányos özvegy, sikeres üzletember, de egy megkeseredett egyedülálló apa. Ida pedig egy dán fodrász, frissen felépülve egy betegségből, aki egyszer csak rádöbben, hogy a férjének egy fele annyi idős szeretője van. Ennek a két meggyötört léleknek a sorsa egybefonódik, amikor elutaznak Sorrentoba, Olaszországba, egy esküvőre, ahol a férfi fia, Patrick, a nő lányával, Astriddal köt házasságot. Miközben a fiatalok sorsa egy nem várt fordulatot vesz, Philip és Ida egymásra találnak.

Rendező: Susanne Bier
Line Kruse
Line Kruse

2023.08.17 Fikatours_blogger

Fóliát rá!

Nagy svédcsavar nincs benne, mondhatni kiszámítható a történet vége, ennek ellenére élveztem.

2019.08.24 Dada

Egy romantikus vígjátéktól én csak a kikapcsolódást várom el, és ezt ez a film megadta. 2 órán át bambulhattam, gyönyörködhettem a gyönyörű tengerparti tájban. Bár a cselekmény kiszámítható és komédiának se igazán nevezném (én legalábbis nem sokat nevettem), kedves kis film volt.

2017.12.14 luba323

Jaj, ez annyira sablonos és rózsaszín. Szeretem a romantikus filmeket, de előrukkolhatnának egy kicsit eredetibb cselekménnyel is. Minden lehetséges romantikus klisét belezsúfoltak. Van benne magányos özvegy, betegségből felépült, megcsalt nő, mindke... Több