Videók

Ötvös Csöpi (Bujtor István), a legendás nyomozó két ügyben utazik a Balatonhoz. Egyrészt, hogy a bűnbanda elől megszerezze a második világháborúban lelőtt repülőgép vízbe zuhant értékes rakományát, másrészt, hogy megnyerje a Kék szalag vitorlásversenyt. Mindkét ügyben rosszul áll a szénája, főnöke, a mindenre alkalmatlan Kardos doki (Kern András) ugyanis ahelyett, hogy segítené, inkább akadályozza, már pedig az idő rohamosan fogy.

Forgatókönyvíró: Bujtor István
Ország: Magyarország
Premier (HU): 1982.08.19.

2023.11.07 Gamehun638

Valahogy el üt a többi résztől, de azért szerethető alkotás lett.

Bujtor,és Kern a mi Bud Spencer,és Terence Hillünk,csak közelebb állnak a szívünkhöz.Vigyázat,itt is röhögőgörcsöt lehet kapni.Tömény magyar humor,két színészóriás előadásában,és akik asszisztálnak,ők sem senkik. Kötelező darab!

2015.03.28 Aranyhal

A pogány madonnához hasonlóan itt is a színészek a garanciák a sikerre. Rendkívül humoros, élvezhető, szórakoztató alkotás. Cselekményes és izgalmas, csak ajánlani tudom!

2016.10.04 zoleykrajcsi

A Csak semmi pánik az Ötvös Csöpi-széria egyik legjobb filmje, amely tökéletesen alkalmas egy kellemes esti kikapcsolódásra egy fárasztó nap után. Érdemes megnézni azoknak, akik szeretik a magyar filmeket.

2015.03.31 Henczi

Az egyik kedvenc magyar filmem. Időtálló, ma is szívesen megnézem. Pörgős, szórakoztetó film. Bár nem Kern a főszereplő, de nagyon jól alakít benne, egyik kedvenc magyar színészem

A Csak semmi pánik című filmet 2006-ban és 2012-ben is felújította, digitalizálta a Magyar Nemzeti Digitális Archívum és Filmintézet.Szerző: Bogi87

A fantomkép, amelyet a gondnok elmondása alapján készítenek el, megegyezik Dobray György az Áldozat (1979) művében szereplő képpel.Szerző: Bogi87

A sárkányrepülős klub gondnokát megformáló Kozák László már a Csak semmi pánik című filmben is feltűnt. Később egy másik Ötvös Csöpi filmben ő kapta Purci úr szerepét.Szerző: Bogi87

A Csak semmi pánik című film hasonlóan elődjéhez, A Pogány Madonnához, a magyar tenger, a Balaton.Szerző: Bogi87

Ez a film az Ötvös Csöpi-széria 2. része. Szerző: Bogi87