Játssz egy Lenovo Miix tablet PC-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Csak színház és más semmi

(Csak színház és más semmi)
Csak színház és más semmi

Tartalom

A Csak színház és más semmi című dramedy a színházi világ kulisszái mögé kalauzolja el a nézőt. A humoros, de egyben drámai jelenetekben is bővelkedő sorozatban bepillantást nyerhetünk abba, miként jelenik meg a teátrumi és az azon kívüli életben a szakmai irigység, az ármánykodás, a féltékenység és a szerelem. A három párhuzamos szálon futó, időnként egymásba fonódó történet főszereplője a neves díva és színházi direktor férje, akiknek párkapcsolati válságukat az olvasópróbáktól a premierig követhetjük nyomon. (hp)

2016. 08. 31. 21:21

Szeretem a magyar filmeket, főleg ha Csányi Sándor is feltűnik :-) :-). Jó párost alakítanak Schell Judittal, szerethető, élvezetes, vicces, könnyed. Azt kaptam, amit vártam tőle. Jó a zenéje is! :-)

2016. 10. 13. 12:28

Sok filmélményt nem nyújtott. A színházi életbe nagyobb betekintést engedhetett volna.

2016. 04. 14. 19:04

Egynek elment, de nem vágyom rá, hogy újranézzem. Nem volt se dráma, se vígjáték olyan semmilyen volt. Amikor végre történhetett volna valami vége lett. A rendező felesége és a restaurátor szerelmi történetére lettem volna kíváncsi.

Schell Judit
Mikecz Estilla
Udvarias Anna
Pálos Hanna
Géczi Zoltán

A sorozat főcímdalát Nika énekli.

(Szilonka)

Mikecz Estilla az ELTE BTK japán szakára járt.

(indingo)

A sorozatoz a Thália Színházban forgatták.

(Hablaty)
24.hu: Az MTVA legyártott egy jó sorozatot – amit aztán alig fog látni valaki
A Csak szex és más semmi folytatásaként beharangozott - valójában nem az - Csak színház és semmi nem lett rossz. Kár, hogy szinte zéró promócióval kellene beverekednie magát a köztudatba.