Helyszínelők

12. évad (2011) - 22 epizód
13. évad (2012) - 22 epizód
14. évad (2013) - 22 epizód
15. évad (2014) - 18 epizód

A CSI olyan törvényszéki nyomozók munkájába enged bepillantást, akik a bűntények színhelyén dolgozva a legkevésbé sem riadnak meg vér látványától. Bár munkájuk kevéssé ismert az átlagemberek között, annál jelentősebb a rendőrség… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier (HU): 2002.09.01. | Netflix (2024.03.01.)

2018.12.05 ringololol

Nem igazán értem, hogy érhetett meg ennyi évadot a sorozat, de valamiért a népek zabálják. Nekem nem igazán jött be, aztán ki tudja, talán 15 évvel ezelőtt nagy dobásnak számított, de nálam annyira elég, hogy ha este kapcsolgatok a tévén, és semmi má... Több

2018.08.21 erahurka

Stílusteremtő sorozatnak indult, aztán ahogy egyre népszerűbbek lettek a high concept szériák, nehezen tudta tartani magát, és ahogy hozzájuk akart hasonulgatni, kicsit a koncepció is megbicsaklott, nem tudta tartani a színvonalat - mondjuk 10 év után nehéz is lett volna.

2016.09.18 adamkatka

Számomra a sorozat minden része mintha ugyanolyan lenne. Nincs benne sok fantázia, sőt monoton, sztorija gyenge és a karakterek sem tudtak annyira megfogni, hogy egy két résznél többet megnézzek.

2016.11.15 goat2000

Ez az eredeti Helyszínelők sorozat, ez fogott meg leginkább a különböző szériák közül, de ennek is csak az első fele, amiben még a régi felállásban volt a csapat, az új részek már nem lettek olyan jók.

2016.04.04 Gergely Varju

A törvényszéki tudományra, laborra fókuszáló sorozat, amiben látványosan gyenge a törvényszéki tudomány bemutatása. Sok nyomozó háttere is ront a hitelességen. Ha valaki nem veszi észre a lépten-nyomom jövő nyilvánvaló hibákat, szereti a kiszámítható panelekből összelegózott sorozatokat, az sokra fogja értékelni.

Egy epizódban feltűnik a világhírű énekesnő, Taylor Swift.Szerző: picurka

A filmben látható laborban minden felszerelés valódi, melyek egy részét a sorozati készítői vásároltak meg, de termékük népszerűsítésének érdekében bizonyos cégek is adományoztak.Szerző: hp

Willows és Stokes csókjelenetét még az első évad forgatása során vették fel, de akkor nem került adásba.Szerző: hp

A gyakran említett Tangiers Casino csupán fikció, nincs ilyen nevű kaszinó Las Vegasban.Szerző: hp

A széria hatalmas sikerének számlájára írható, hogy fiatalok tízezrei adták be jelentkezésüket kriminalisztikára.Szerző: hp