Csingiling: A szárnyak titka

Csingiling: A szárnyak titka

Secret of the Wings

Csingiling betéved a tiltott téli erdőbe, és találkozik Periwinkle-lel. Együtt megtanulják a szárnyaik titkát, és megpróbálják egyesíteni a nyári és a téli tündéreket, hogy segítsenek Pixie… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság, India
Premier (HU): 2012.08.23. | Disney+ (2022.06.14.)
Több

2019.08.03 Ms. Akárki

Ez a kedvenc Csingiling mesém. Édes és tanulságos mese, amikor is önmagát tanulja megismerni és elfogadni. Édes és kalandos mese kitartásról és barátságról. Felnőtt fejjel is kifejezetten élvezetes volt.

2015.10.20 Pillcsi

Ma néztem meg, semmivel sem jobb vagy rosszabb, mint az előző részek, ugyanolyan kedves, szerethető. Azt szeretem a Csingiling mesékben, hogy egy csepp rosszindulat sincs egyik szereplőben sem, az egész annyira bájos, még 26 évesen is bármikor szívesen ülök le megnézni őket.

2015.05.27 Sissy

Nagyon aranyos kis film, a gyerekek imádják, de felnőtteknek is nézhető. Jó a történet, látványos a grafikája, szépen van animálva. Kisgyermekes családoknak csak ajánlani tudom!

2015.02.09 sziliné bea

Nagyon jó volt a történet és továbbra is nagyon szép a grafika. Nagyon jó minden része, ezt is szerettük !

2015.01.27 anikozia

ez az a mese,aminek bármennyi része is lesz,mindig érdekes,szép,jó a grafikája és elvarázsolja még a nagymamákat is!

A film összbevétele 627 018 dollár volt (imdb.com).