Csúcsformában 2.

Csúcsformában 2.

Rush Hour 2

Carter nyomozó Hongokongba utazik, hogy meglátogassa régi cimboráját, Lee-t. Carter lazítani érkezett, azonban épp egy nyomozás kellős közepébe csöppen. A helyi maffiavezér nem válogat az eszközökben, ezért a két nyomzónak ismét egymás segítségére lesz szüksége, hogy felgöngyölítsék az… Több

Forgatókönyvíró: Ross LaManna
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Hongkong
Premier (HU): 2002.02.07.

2022.08.16 erahurka

Egész közel áll az első részhez, de sokkal viccesebbre van véve, nekem ez már kicsit túl sok volt. Mondjuk a humora is olyan, hogy a legviccesebb jelenet egy stáblista alatti baki volt, ahol Chris Tuckert hívták telefonon forgatás közben, aztán Jackie-vel is akart beszélni a fazon mikor megtudta hogy ott van.

Chris Tucker talán őrültebb,és bolondabb,mint az első részben.A történet maga nem túl erős,de itt nem is az a lényeg! Nevessünk,és nevessünk. Az meg jön minden mennyiségben !

2017.08.04 Orosz István

Nagyon jól sikerült a folytatás, és szerintem jobb lett mint az első rész. Poénosabb viccesebb, több benne az akció. Kevés film mondhatja el magáról, hogy hozta az első rész szintjét.

2019.04.20 Norbert93

Nem a megszokott Jackie Chan humor ez az amerikai vígjáték, de Jackie-nek ez is kiváltképpen jól áll. Talán nincs ennél viccesebb filmje, nekem valahogy jobban átjött, mint a kínai humor, bár azzal sem volt semmi bajom.

2018.07.23 Norbi

Méltó folytatása az elődjének . A szintem tartás megtörtént , sőt nyomokban talán felül is kerekedett a minősége a filmnek., bár egy kicsit túl komolytalan volt helyenként, de tetszett.

Zhang Ziyi a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb negatív hős díjára.Szerző: mamiéstöti2

Don Cheadle azzal a feltétellel fogadta el a felkérést, hogy beszélhet kínaiul és vereked Jackie Channel.Szerző: hp

A filmben használt hamis pénzen az áll: "In Dog We Trust". Néhány ilyen hamis papírpénz kikerült a forgatásról, több közülük Las Vegas-i kaszinókban bukkant fel.Szerző: hp

Chris Tucker elmondása szerint amikor Hongkongban forgattak, a helyiek többször is összetévesztették az NBA egyik sztárjával, Kobe Bryanttel. Az egyik jelenetben, amikor Tucker fut fel a lépcsőkön egy idős nő azt kiáltja:"El az útból Kobe elől!".Szerző: hp