Csúcsformában 3.

Csúcsformában 3.

Rush Hour 3

A Triád, a hírhedt kínai bűnszervezet merényletet hajt végre Han (Tzi Ma) nagykövet ellen. Lee nyomozó (Jackie Chan) és Carter detektív (Chris Tucker) újra találkoznak. Ezúttal egy francia hölgyet kell megvédeniük, aki információkkal tud szolgálni a Triádról. Az ütős páros Párizsba repül, hogy… Több

Forgatókönyvíró: Ross LaManna
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország
Premier (HU): 2007.09.20.

2018.07.23 Norbi

Megtörtént az amitől féltem, sajnos csúszott a film élvezhetősége, túl komoly lett az egész ,ami nem lett volán feltétlenül baj, de mindenki szemében ez már egy jól befutott vígjáték rész, így nem azt kaptam amire vágytam.

2017.08.04 Orosz István

Szerintem nem sikerült rosszul ez a rész. Inkább akció film volt mint vígjáték, de akciófilmként viszont megállta a helyét. Vilt egy pici humorral fűszerezés is.

2016.02.27 zsfarkas

Ahogy mennek felfelé a számok, annál kevésbé jó a film. Az első két részhez viszonyítva csalódást okozott. Gyengébbek a poénok, és a jelenetek sem olyan ütősek.

2016.04.26 Macko

Lehet hogy egy pörgős, akcióban gazdag film, de összességében nekem nagyon nem jött be, mert sem a kategóriát, sem Jackie Chant nem szeretem, nagyon eloldalúak az alakításai.

2015.02.21 tomtom

Brett Ratner igyekszik egy szórakoztató filmet nyújtani a nézők felé. Nem vallott kudarcot, a film elmegy. Megfelel a műfaj és a Csúcsformában korai részei által támasztott elvárásoknak. A verekedős jelenetek látványosak és pörgősek, több jó poén is ... Több

A filmben Lee azt állítja, hogy nem beszél franciául, holott Jackie Chan folyékonyan beszéli a nyelvet.Szerző: ps

A stáb megegyezett abban, hogy a forgatáson bárkinek csörögni fog a telefonja, akkor 20 dollárt kell fizetnie, az összegyűlt pénzt pedig a Chrysalisnak, egy hajléktalanokat segítő szervezetnek adományozzák. A forgatás végére több mint 600 dollár gyűlt össze.Szerző: ps

A filmben Lee egy katanát, Kenji pedig egy Jiant forgat. Az előbbi egy tradicionális japán, utóbbi pedig egy kínai kard.Szerző: ps

Lee és Kenji japánul beszélnek egymással.Szerző: ps