Csúcshatás

Limitless
Pillcsi
Bradley Cooper
Bradley Cooper

Egy sikertelen író életét egészében megváltoztatja egy szupertitkos „intelligens gyógyszer”, amely kihozza az emberből a legjobbat: a teljes agykapacitását használni kezdi, megvalósíthatja önmaga tökéletes verzióját. Azonban hamarosan másokat is érdekelni kezdi az író és csodaszere, és az… Több

Rendező: Neil Burger
Író: Alan Glynn
Forgatókönyvíró: Leslie Dixon
Premier (HU): 2011.04.07.

2024.01.27 Tomipapi

Aranyos kis filmecske. Az ötlet jó. A kivitelezés is rendben. Szerintem nézhető, és a vége sem okozott csalódást.

2019.02.22 Master

a nap véleménye

Egy különleges alapötlettel készült igényes akcióthriller

A 2011-es Limitless egy akárhányszor újranézhető, igényes és pörgős akcióthriller, melyet a különleges alapsztori emel messze az átlag fölé. Alan Glynn író és Leslie Dixon forgatókönyv készítő kitűnő munkát végeztek: a végeredmény egy fantáziadús tör... Teljes kritika

Nekem annyira nem jött be, a sztori nem rossz, de valahogy nem tudtam azonosulni az egésszel. Nálam szigorúan egyszer nézős.

2017.07.15 Deku

Nagyon tudom kedvelni amikor ennyire pörgős és eseménydús a története egy filmnek. Szerintem bőven a kiváló kategórián belül van. Nagyon tetszett Bradley Cooper szereplése is.

2021.02.19 elekm90

Nekem az film a nagy hype ellenére nem igazán jött be. Az egész történet számomra bárgyú és kidolgozatlan, egyedül arra épít, hogy a néző számára mennyire király az, hogy valaki ki tudja használni a teljes agykapacitását. Egyébként a történet íve sze... Több

Az Eddie Morra (Bradley Cooper) által játszott zongoradarab Rachmaninov cisz-moll prelúdiuma.Szerző: hp

A limuzin, amelyben Carl von Loon (Robert De Niro) utazik, egy német Maybach 62 S. Az autó ára körülbelül 190 millió forint.Szerző: hp

A jelenetek egy részét Canon EOS 5D Mark II digitális tükörreflexes fényképezőgéppel vették fel.Szerző: hp

Miután Eddie Morra (Bradley Cooper) beveszi a gyógyszereket, azt mondja: "Vak voltam, de most már látok." Ez a mondat a Bibliából származik, János evangéliumának kilencedik fejezetének huszonötödik verséből.Szerző: hp

Pokoli éden
2004