Csúf szerelem

Csúf szerelem

Beastly

Kyle jóképű, elkényeztetett New York-i kamasz, mindene megvan, amiről egy tini álmodhat. Balszerencséjére egyik nap a suliban megalázza Kendrát, nem tudva, hogy boszorkány. A lány büntetésből szörnyeteggé változtatja. Ettől kezdve Kyle fordított életet él, nappal elrejtőzik a… Több

Rendező: Daniel Barnz
Író: Alex Flinn
Forgatókönyvíró: Daniel Barnz
Premier: 2011.03.03.

2020.06.12 Nádudvari Anna

A film

Nos nekem nagyon tetszett bár csak angolul láttam. Azért is, mert volt mondani valója, hogy egy csúf embert is lehet szeretni.

2017.12.30 authorgirlll

A színészi játék iszonyat gyenge a sztorinak nincs változtató ereje, nem kiemelkedő inkább elenyésző. Az egész erőltetett volt úgy ahogy volt a szereplőknek még mimikájuk sem volt.

2016.10.09 tomtom

Bestiális! Minden gáz...néha teljesen elképedtem, hogy mennyire debilség. Sajnos. Pedig jónak tűnt.

Lindsay Lohannek felajánlották Kendra szerepét, de visszautasította, így végül Mary-Kate Olsen lett a befutó. Szerző: rbernadett

Neil Patrick Harris végig átlátszatlan kontaktlencsét viselt, így mondhatni vak volt az egész forgatás alatt.Szerző: rbernadett

A film Alex Flinn azonos című regénye alapján készült, mely egy sorozat első része. Szerző: rbernadett