A kincses sziget kalózai

A kincses sziget kalózai

Cutthroat Island
Kutyus

Geena Davis

A kincses sziget kalózai című kalandfilm főhőse a rettegett kalóz, Morgan Adams, aki apja halála után átveszi a legénységet és a kalózhajót. Kezébe kerül egy kincsestérkép harmada, ezért nyomozni kezd a hiányzó darabok után. A kereséssel azonban nincs egyedül, mivel Morgan nagybátyja is a… Több

Rendező: Renny Harlin
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország, Franciaország, Olaszország
Premier: 1995.12.22.

2018.07.21 Norbert93

Igazi kalózos kalandfilm a javából. Minden alkalommal mikor annak idején vetítették élvezettel néztem.

2016.10.07 adamkatka

Könnyed, kalandos, egyszerű kikapcsolódás. Átlagos kalandfilm, ahol nincsenek nagy fordulatok, inkább kissé kiszámítható a cselekmény, de ez csöppet sem zavaró, mert nem azt keresi benne a néző.

2016.11.13 goat2000

Ez egy jó kis családi film, amit nyugodtam meglehet nézni a gyerekekkel is. Egy könnyed, nem túl bonyolult történetű kalandfilm, amit bármikor meg lehet nézni.

2017.10.18 veresszsoltika

Könnyed, klassz, egyedi hangulatú, kalandos film, amit bármikor szívesen megnézek. Kikapcsol, megnevettet és leköti a figyelmet. Tetszettek a karakterek.

2016.05.02 Kutyus

Kalandos, cselekményes alapfilm, ami kora ellenére ma is élvezhető és szórakoztató. Fenntartja az érdeklődést és magával ragadja az embert a cselekmény. Lekötött.