A hegyek és a vizek könyve

A hegyek és a vizek könyve

Big Fish & Begonia

Ahogy betölti tizenhatodik születésnapját, Chun delfinné változik, hogy felfedezze a világot. Rövidesen azonban egy életveszélyes viharba keveredik, ahonnét egy emberfiú menti ki őt saját élete árán.

(csd)

Forgatókönyvíró: Daniel Chuba, Xuan Liang
Ország: Kína
Premier: 2016.07.03.

2017.08.05 RókaÚr

Nem vagyok kifejezetten anime rajongó, de ez engem egyszerűen megdöbbentett, annyira tetszett. Nem csupán a szép rajzolás miatt, hanem egyszerűen a csodálatos történet is nagyon lélegzetelállító volt számomra.

2016.08.27 paval

Alighanem az egyik legjobb anime, amit valaha készítettek, egyszerűen minden a helyén van benne, nem csak a karakterek jellemrajza izgalmas már eleve, hanem az atmoszférateremtő ereje is elképesztő.

(2017. 12. 20.)
Annak ellenére, hogy helyenként szomorú, igazi életigenlő film, melyben arra biztatnak, hogy ne érjük be azzal, ha unalmas az életünk. Legyen elég bátorságunk meghozni a legnehezebb döntéseket és merjünk kilépni a komfortzónánkból, még akkor is, ha a döntéseink következménnyel járnak és rajtunk kívül mások életét is megváltoztatják. Mert ha még sem... Több

(2019. 06. 26.)
Az élet vagy a szerelem erősebb? – csodálatos kínai animációs filmet láthattunk
Az egyik legősibb kérdés mindig az egyéni élet szentsége, fontossága körül forog, amelyet sok esetben a „nagyobb jóként” emlegetnek az angolszász irodalomban. Több