Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Tartalom

Tartalom 1
Tartalom 2
Tartalom 3

Amikor Dusty (Mark Wahlberg) egykori felesége újra férjhez megy, a férfi belép a nő életébe, melyet szándékában áll fenekestül felforgatni. A mostohaapa, a jólelkű Brad még nem is sejti, mekkora rivalizálás veszi kezdetét Dusty érkezésével.

2016. 05. 27. 17:00

Jól szórakoztam a Megjött apuci-n, mind Mark Wahlberg, mind pedig Will Ferrell hozta a szokásos formáját. A történet kiszámítható, de ebben az esetben nincs ezzel semmi baj.

2016. 05. 17. 14:26

Sablonos, középszerű vígjáték, ami azért egyszeri nézésre szórakoztató, humoros. Moziban láttam és nem mondom hogy felejthetetlen élmény volt, de elmegy!

2016. 04. 30. 20:35

Nem az évszázad filmje, de egynek jó. Érdemes megnézni, tetszettek a beszólások és nagyon eltalálták a karaktereket. A befejezés nagyon ütős, frappáns, pont amilyen egy jó kis vígjátékba kell.

Will Ferrell

Bobby Cannavale

mint Dr. Francisco

Hannibal Buress

mint Griff

A film gyártási költsége 50 millió dollár volt.

Mark Wahlberg rengeteget edzett, hogy felkészüljön a szerepre. Elmondása szerint volt olyan forgatási nap, amikor 700 fekvőtámaszt csinált.

(hg)

Eredetileg Vince Vaughn is leszerződött a filmre, azonban végül mégis visszalépett a projekttől. A helyét Mark Wahlberg vette át.

Movieaddicts: Apa-csata
A két színész párosa már a zseniális Pancser police-ban is működött, most sincs fennakadás. Ugyanakkor tény, hogy igazából mindketten ugyanazt a figurát hozzák, csak most egy sokkal családbarátabb filmben, aminek ráadásul még mondanivalója is akad, még ha az kissé blőd és kiszámítható is.
Hetediksor: Apa és apu
Mark Wahlberg és Will Ferrell a 2010-es Pancser Police után ismét együtt dolgozik, és milyen jól teszik.
Cinestar: Megjött apuci
Másfél óra színtiszta szórakozás ez, így Ferrell és Wahlberg bizonyítja, hogy a múltkori munkájuk nem csak a szerencsés csillagzatnak volt köszönhető.