Annette Bening
Melissa Benoist
Annette Bening

Egy idősödő rocksztár úgy dönt, hogy változtat korábbi életvitelén, miután rábukkan egy negyven éves levélre, amit még maga John Lennon írt neki.

(hp)

Rendező: Dan Fogelman
Író: Dan Fogelman
Premier (HU): 2015.05.28.

2018.04.24 TomÁcs

Voltak jó karakterek és párbeszédek a filmben, amitől egy izgalmas elegyet kaptunk. Az apa-fiú-unoka kapcsolat is természetesre volt megalkotva nem éreztem művinek.

2017.04.15 indingo

Nem volt egy rossz, film picit közhelyes és a nyakamat tettem volna rá, hogy ez lesz a vége. Nem egy túlgondolt film, nem kell rajta sokat gondolkodni. Jó volt egy filmben látni Al Pacinot és Annette Beninget.

2016.05.23 VvV

Délutáni limonádé filmnek tökéletes. Nincs túlgondolva egyszerű a történet némi humorral.

2016.04.21 szoljhozzam

Kellemes film , azt tudom róla mondani. A dráma és a vígjáték határán táncol. Teljesen rendben volt a film, egyszer mindenképp meg lehet nézni. Al Pacinot rég láttam már filmben.

2015.09.12 Ragemarci

Egy csúcson túl lévő sztárról, remekül megírt "tolvajnyelvvel", kicsit túl sziruposan tálalva.

A film összbevétele 10 835 752 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 3 115 110 forintot termelt.

(2015. 06. 08.)
Al Pacino végre befejezte a haknizást
Al Pacino hosszú évek karrier romboló színészkedése után egy igazán testhez álló szereppel tért vissza, és bizonyítja, hogy megvan még benne az a tűz, ami úgy tűnt végleg kiveszett belőle. Több

(2015. 08. 04.)
Elfogtunk egy levelet
Kedves mese egy öregedő rocksztárról, aki John Lennon hozzá intézet és 40 év késéssel kézbesített levelének hatására új életet kezd. Több

(2015. 06. 21.)
Nagyon is egyedi filmmel van dolgunk, kiváló atmoszférával és egy jelentőségében és minőségében is olyan alakítással Al Pacinotól, amelyre hellyel-közzel már egy évtizede várunk. Több