A meglepetés

A meglepetés

De surprise

Egy különc multimilliomos élete zátonyra futott, és szerződést köt az ilyen esetekre specializálódott céggel, hogy véget vessen életének. Miközben megpróbálj kiválasztani a temetésre ideális koporsót, megismerkedik egy fiatal nővel, aki szintén aláírta a szerződést.… Több

Rendező: Mike van Diem
Ország: Németország, Hollandia, Írország, Belgium
Premier (HU): 2015.10.15.

2016.08.06 mamiéstöti2

Igazi csemege azoknak, akik szeretik az egyedülálló történeteket. Mindenkinek meg van az elképzelése az élet minden fontos eseményéről. Ez a film egy ösztönös érzés lebutításának próbája.

2016.04.17 tamas84

Nagyon vártam már, hogy Mike van Diem új filmmel álljon elő, és bár nem tudtam mire számíthatok, végsősoron nem okozott csalódást: jó megírt, intelligens vígjáték.

2015.10.22 Mano35

Igazán ötletes a történet. A komoly történet ellenére nagyon jó humorú film, remek színészi alakítás. Moziban egy élmény volt, egy pillanatig sem untatott.

2016.05.03 marklar

Van Diemtől őszintén szólva kicsit többet vártam. Ő ettől egy sokkal eredetibb filmes... Nem lett rossz ez a film, de nem tud emlékezetessé válni. Egyszeri élmény, igaz, annak kiválóan meg is felel.

2016.03.12 Sissoh

Tökéletes sztori; fantasztikus alakítások.. Zseniális..eddig ezt a rendezőt nem ismertem, de mostantól figyelni fogok rá

(2016. 06. 01.)
Mike van Diem, holland rendező 18 év kihagyás után állt újra kamera mögé, előző filmje, a Karakter anno megnyerte a legjobb idegen nyelvű filmért járó Oscar-díjat. Tavalyi alkotása, A meglepetés egy olyan világba kalauzol minket, amelyben megrendelhetjük a saját halálunkat egy népszerű „utazási irodán” keresztül. Több