Videók

A film egyenesen a zombi fertőzött karantén zóna közepébe invitál, ahol Chase Carter riporternek egy összeesküvést kell felderítenie.

(ps)

Jessica Harmon
Billy Zane
Patrick Sabongui

2018.08.28 neyto

Akinek bejött az előző epizód, az bátran vágjon bele az Endgame-be is, nem fog csalódni. Ellenben az, aki nem látta, nem biztos, hogy mindennel tisztában lesz, amit ebben a filmben lát majd. A zombis részét biztosan élvezi majd, mert ezek jók; nagyon odafigyeltek a kidolgozásra.

2016.07.29 JollyDzsé

Az előző epizód teljesen rendben volt, azt reméltem, hogy ezzel sem lesz gond. Tévedtem. Kicsit csalódott vagyok, mert többet vártam.

2016.08.14 Cercei

Megláttam a film plakátját és azt gondoltam, micsoda rémes sztori már megint. Aztán megnéztem a filmet és kellemesen csalódtam. Szerintem a zombis filmekhez méltó, habár kissé sok a duma és vontatott olykor, de amikor peregni kell a sztorinak, akkor beindul kellően.

2016.06.20 Sonny

Meglepőmódon a színészekkel sem volt semmi gond ebben a zombis filmben, ami többségében ugye nem mondható el a műfaj képviselőiről. De itt erre is odafigyelt a stáb és ez nagyon dícséretes.

2016.07.16 Sziszi

Az elmúlt éve egyik legjobb zombis filmje. Érdemes megnézni a műfaj kedvelőinek, biztosan nem fognak csalódni. Fordulatokban gazdag, zombikban bővelkedő, s a szereposztás is teljesen rendben van.