Ösztöndíjjal a pokolba

Ösztöndíjjal a pokolba

Deadly Friend

Paul egy fiatal zseni, aki új városba költözik, hogy új robotját Bee Bee-t tesztelje. Összebarátkozik a szomszédlánnyal, akit apja lelök a lépcsőn és kómába esik. A fiú beülteti robotja chipjeit a lányba, aki magához térve bosszút áll apján.

(mamiéstöti2)

Rendező: Wes Craven
Író: Diana Henstell
Forgatókönyvíró: Bruce Joel Rubin
Premier: 1986.10.10.

2022.01.24 BoBamburg

Wes Craven '86-os horrorja. A film első fele tökre tetszett, laza kertvárosi tinik, akik egy menő robottal lógnak, király a hangulat meg minden, de aztán vett egy nagy fordulatot a film. Azért a második fele se volt rossz, de a végére nekem kissé monoton lett.

2019.11.23 Kóborló

Még valami jó is kisülhetett volna belőle

A filmet az a bizonyos Wes Craven (1939–2015) rendezte, akinek a neve 1986-ban, amikor ez a film készült, már egyértelműen minőséget jelentett a horror piacán, hisz ekkor már túl volt olyan ismert filmeken, mint az 1972-es Az utolsó ház balra, az 197... Teljes kritika

A filmnek készült egy alternatív befejezése is, amit nem mutattak be semmilyen formában, de a Samanthát alakító Kristy Swanson hivatalos oldalán láthatók az ekkor készült képek.Szerző: Kóborló

Ez volt a Samanthát alakító Kristy Swanson első nagyobb filmszerepe.Szerző: Kóborló

Wes Craven szerint az egyik legnagyobb kihívás az volt, hogy a producerek elvárásait teljesíteni tudja, hisz közel tizenkét producer volt, és mindegyiknek más volt az elképzelése a filmmel kapcsolatban.Szerző: Kóborló

A filmben látható BB robotot közel 20 000 dollárból építették meg, és állítólag képes volt 750 kg-ot megemelni.Szerző: Kóborló